Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. ŽÁCI příští utkání :

Mladší žáci

 SO 25. 1. 8:00 hod.

Turnaj Nezamyslice

 tabulka.png


3. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

FC TVD Slavičín - SK Louky 0:1 PK (0:0)

12. 6. 2018

MUŽI 1.B. skupina B    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Sestava:

Ondřej Pavelka - Jiří Kadlík, Mikač, Kuchárek (46. Podaný), Kovařík - Martin Pavelka, Bača, Burša, Kocourek, Malota (89. Sadil) - Petr Janča

Střelci :

Komentář:

Na utkání do Slavičína jsme vyrazili autobusem a museli jsme si docela přivstat, protože začátek zápasu byl už v 10:15. Domácí se v tabulce nacházeli pouhé tři body za námi na 5. místě a dal se očekávat vyrovnaný duel, což se i potvrdilo.

Na začátku utkání patřila iniciativa domácím, kteří měli více ze hry a především hráč divizního áčka, Petr Švach, několikrát zamotal hlavy našim obráncům. Převaha Slavičína však netrvala dlouho, hra se postupně srovnávala a k vidění byly hezké akce na obou stranách. Velkou šanci jít do vedení jsme měli po centru Pavelky na Malotu, který však z úhlu trefil jen tyč. V útoku byl tradičně aktivní i Petr Janča, který zaměstnával obranu Slavičína a podílel se na několika hezkých akcích našeho týmu. Do ofenzívy se zapojovali i krajní obránci, když se hezkou střelou z dálky prezentoval Kovařík. Domácí si vypracovali největší příležitost z brejku, ale závěr akce překombinovali a do zakončení se nedostali. Jejich další střelecké pokusy zablokovala obrana nebo pochytal výborný Pavelka v bráně. Do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

Do druhého poločasu nastoupil Podaný místo Koucourka a podařilo se mu přinést do hry více přímočarosti. Hrál se otevřený zápas se šancemi na obou stranách a nikdo nehrál vyloženě na remízu. Poté, co Kadlík vyvezl míč na polovinu Slavičína a přihrál na útočníky, se úplně sám zjevil před bránou Martin Pavelka, ale zakončení uspěchal a přestřelil. Domácí na druhé straně po hezké souhře trefili tyč Pavelkovy brány. Další šanci měl pak opět Martin Pavelka, ale v gólové pozici minul bránu. Příležitost rozhodnout zápas měl i Petr Janča, který střílel z levé strany a gólovou radost mu překazila tyč. Další příležitost přišla po centru Pavelky, který směřoval na zadní tyč, kde bohužel nebyl nikdo z našich hráčů. Po našich neproměněných šancích nás mohli domácí potrestat, ale nebezpečnou hlavičku naštěstí vychytal Ondra Pavelka. Zápas ani po devadesáti minutách nepřinesl gól a o tom, kdo získá druhý bod, rozhodovaly penalty. V nich jsme byli úspěšnější a před posledním kolem s Lípou už je jisté, že skončíme na krásném čtvrtém místě.

Poslední kolo proti Lípě odehrajeme netradičně už tento pátek! Utkání začne v 17:30 v Loukách. Přijďte podpořit hráče i realizační tým a společně oslavit úspěšnou sezónu!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář