Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU SK Louky - Sokol Dolní Lhota 4:2 (2:0)

27. 9. 2016

MUŽI OP.    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Sestava:

Hodulík - Caudr, Malota, Mikač, Pisklák – Laciga (83.kadlík Jiří), Bača, Burša, Sadil Ondřej (34.Sedláček)- Petr Janča, Pavelka (67.Podaný)

Střelci:

Petr Janča, Milan Bača, Adam Podaný, vlastní

Komentář:

 

 

V sobotním utkání jsme na domácím hřišti přivítali vedoucí mužstvo soutěže z Dolní Lhoty. Proti soupeřům, kteří jsou nad námi, máme skvělou bilanci a tento trend jsme si chtěli udržet. Zároveň jsme chtěli potěšit fanoušky, kteří se z domácí tříbodové výhry radovali naposledy v prvním kole.

Do utkání jsme vstoupili skvěle a hned jsme se ujali vedení. Petr Janča si narazil s Tomášem Buršou a byl z toho gól. Hosté tím byli poněkud zaskočeni a chvíli jim trvalo, než se dostali do hry. Tempo se postupně srovnalo a oba týmy si byly víceméně rovnocenné. Po půlhodině hry se nám podařilo podruhé skórovat. Opět u toho byl Tomáš Burša, který chytrou kolmicí nabídl příležitost pro Milana Baču, který ještě udělal kličku gólmanovi a celou akci zakončil. Hosté se snažili do konce poločasu alespoň snížit. Skvělou možnost měli z přímého kopu v úplném závěru poločasu. Naštěstí pro nás však střela ani netrefila bránu.

Začátek druhé půle už však hostům vyšel a v 50. minutě se jim podařilo vstřelit kontaktní gól. Nám se podařilo zareagovat tím nejlepším možným způsobem a už v 61. minutě jsme vedli znovu o dvě branky, když si hráč Dolní Lhoty srazil míč do vlastní sítě. Hosté se však nevzdávali a snažili se zápas zdramatizovat. Hrozili především z rohů a ze standardních situací. Několikrát nás skvěle podržel Hodulík v bráně, ale proti přímáku ze 75. minuty byl i on krátký a hosté se dostali opět do těsného kontaktu. Závěr zápasu pak už přinesl jen jeden gól. Po rohovém kopu se ve vápně soupeře nejrychleji zorientoval Adam Podaný a v 85. minutě jsme vedli 4:2. Na druhé straně se tvrdě střetli Hodulík a hostující útočník a oba potřebovali ošetření, které zabralo několik minut. Po jejich ošetření už rozhodčí další minuty nepřidával a zápas ukončil.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář