MU SK Louky - Sokol Dolní Lhota 4:2 (2:0)

Hodulík - Caudr, Malota, Mikač, Pisklák – Laciga (83.kadlík Jiří), Bača, Burša, Sadil Ondřej (34.Sedláček)- Petr Janča, Pavelka (67.Podaný)

Střelci:

Petr Janča, Milan Bača, Adam Podaný, vlastní

Komentář:

V sobotním utkání jsme na domácím hřišti přivítali vedoucí mužstvo soutěže z Dolní Lhoty. Proti soupeřům, kteří jsou nad námi, máme skvělou bilanci a tento trend jsme si chtěli udržet. Zároveň jsme chtěli potěšit fanoušky, kteří se z domácí tříbodové výhry radovali naposledy v prvním kole.

Do utkání jsme vstoupili skvěle a hned jsme se ujali vedení. Petr Janča si narazil s Tomášem Buršou a byl z toho gól. Hosté tím byli poněkud zaskočeni a chvíli jim trvalo, než se dostali do hry. Tempo se postupně srovnalo a oba týmy si byly víceméně rovnocenné. Po půlhodině hry se nám podařilo podruhé skórovat. Opět u toho byl Tomáš Burša, který chytrou kolmicí nabídl příležitost pro Milana Baču, který ještě udělal kličku gólmanovi a celou akci zakončil. Hosté se snažili do konce poločasu alespoň snížit. Skvělou možnost měli z přímého kopu v úplném závěru poločasu. Naštěstí pro nás však střela ani netrefila bránu.

Začátek druhé půle už však hostům vyšel a v 50. minutě se jim podařilo vstřelit kontaktní gól. Nám se podařilo zareagovat tím nejlepším možným způsobem a už v 61. minutě jsme vedli znovu o dvě branky, když si hráč Dolní Lhoty srazil míč do vlastní sítě. Hosté se však nevzdávali a snažili se zápas zdramatizovat. Hrozili především z rohů a ze standardních situací. Několikrát nás skvěle podržel Hodulík v bráně, ale proti přímáku ze 75. minuty byl i on krátký a hosté se dostali opět do těsného kontaktu. Závěr zápasu pak už přinesl jen jeden gól. Po rohovém kopu se ve vápně soupeře nejrychleji zorientoval Adam Podaný a v 85. minutě jsme vedli 4:2. Na druhé straně se tvrdě střetli Hodulík a hostující útočník a oba potřebovali ošetření, které zabralo několik minut. Po jejich ošetření už rozhodčí další minuty nepřidával a zápas ukončil.