Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

TJ Sokol Tečovice "B" - SK Louky 1:4 (0:1)

18. 5. 2016

MUŽI III.A.    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Střelci: 33. Burša, 56. Bača, 87. Janča P.,89. Valerián

 

Sestava: Janča Radek - Kadlík Jiří, Mikač, Malota, Pisklák - Sadil Z. (83. Valerián), Bača, Burša, Pavelka (60. Sedláček)  - Janča Petr (90. Šuba), Podaný

 

Komentář :

 

V neděli jsem odehráli derby na hřišti sousedních Tečovic. I když výsledek vypadá jednoznačně, tak se nejednalo o snadnou záležitost a domácí nám byli vyrovnaným soupeřem. V úvodu zápasu jsme působili ospalým dojmem, nebyli jsme důrazní a prohrávali jsme osobní souboje. V důsledku toho měli více ze hry domácí a dostávali nás pod tlak. Do vyložené šance se však nedostali. Později se hra vyrovnala a šance přišly i na druhé straně. Adam Podaný ani Zdeňa Sadil se však neprosadili, a tak to na sebe vzal v 33. minutě Tomáš Burša, který nádhernou střelou nedal gólmanovi šanci.

 

 

 

Do druhého poločasu se nám podařilo vstoupit lepším způsobem a v 56. minutě navýši vedení netradiční střelec Milan Bača přesným zakončením levačkou k tyči. Bohužel nám dvoubrankové vedení vydrželo jen dvě minuty. Po zbytečné ztrátě se domácí dostali k centru, který se jim podařilo přetavit v gól na 1:2. V následujících minutách jsme byli pod velkým tlakem a v některých momentech byly Tečovice blízko vyrovnání. Naopak na druhé straně jsme se dožadovali penalty po zákroku na Petra Janču, ale rozhodčí to posoudil tak, že obránce zasáhl především míč. V samotném závěru zápasu se nám podařilo udeřit po rychlé akci Sedláčka, Valeriána a zakončujícího Petra Janči. To ještě ovšem nebylo vše. Nejhezčí gól zápasu si nachystal René Valerián, který si v poslední minutě připravil pozici za hranicí velkého vápna a pravačkou se trefil nádherně přímo do šibenice. Tímto skvělým momentem byl zápas ukončen a z derby si tak odvážíme všechny tři body.

V příštím kole se střetneme v sobotu na domácím hřišti proti Spytihněvi.