Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 19. 9. 15:30 hod.

Mladcová - SK Louky

Muži "B"

NE 20.9. 15:30 hod.

SK Zlín - SK Louky


2. DOROST příští utkání :

SO 19. 9. 12:30 hod.

Brumov + V.K. - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 19. 9. 9:30 hod.

V.Karlovice - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 19. 9. 11:15 hod.

V.Karlovice - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 18. 9. 17:00 hod.

SK Louky - FC Zlín "B"

 

Mladší přípravka

PA 18. 9. 17:00 hod.

SK Louky - FC Zlín "B"


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Luhačovice "B" 

3:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Halenkovice

1 : 7 (0:4)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

Baťov - SK Louky

2 : 1 PK (1:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

TJ Sokol Halenkovice - SK Louky 0:3 (0:1)

2. 5. 2016

MUŽI III.A.    Zápis s utkání

Střelci: 20. Laciga, 54. Janča P., 67.Kadlík J.

 

Sestava: Janča Radek - Kadlík Robert (75. Valerián), Mikač, Bača, Pisklák - Laciga, Sedláček (83. Šuba) , Janča Petr, Sadil Z. (70. Landt)  - Podaný, Kadlík Jiří

 

 Komentář:

K utkání do Halenkovic jsme cestovali bez dvou důležitých hráčů. Kvůli zraněním chyběly opory Tomáš Malota a Tomáš Burša. V sestavě proto nastalo několik změn. Do stoperské dvojice se stáhl Milan Bača, na středu zálohy operovali Petr Janča a Petr Sedláček a v útoku doplnil Adama Podaného Jiří Kadlík. I přes tyto změny byl cíl jasný a jednoznačně jsme si šli pro tři body. Hra domácích byla založena na dlouhých nákopech z obrany na ofenzivní hráče, mezihra jim v podstatě chyběla. Náš tým hrál spíše kombinační fotbal a už od začátku zápasu se nám dařilo pronikat do halenkovické obrany. Do velké šance se dostal Laciga, ale trefil pouze gólmana. V další příležitosti byl opět Laciga, jenže tentokrát přestřelil. Ve 20. minutě už se "Laci" konečně prosadil po přihrávce Jiřího Kadlíka a i s trochou štěstí překonal gólmana. Gól nás povzbudil a snažili jsme se navýšit vedení. Naše rychlé útočné duo nedalo domácím obráncům vydechnout a ti často museli pouze v nouzi odkopávat do autu. Halenkovice měly dvě zajímavé příležitosti z přímých kopů v blízkosti pokutového území. S oběma si však poradil pozorný Radek Janča. Na druhé straně mohl zvýšit na 2:0 Petr Janča, ale nebezpečnou střelu na zadní tyč vyrazil nohou domácí gólman.

Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejném složení. Obraz hry se příliš nezměnil. My jsme se snažili přidat druhý gól a domácí se pokoušeli o vyrovnání. V 54. minutě se dostal k odraženému míči Petr Janča, propálil vše, co bylo před ním a zvýšil na 2:0. Druhý gól nás už výrazně přiblížil k vítězství, ale pořád ještě zbývalo hodně času. Gólovou tečku za dnešním zápasem udělal v 67. minutě Jiří Kadlík, který se nechytatelně trefil na zadní tyč. Další gól mohl přidat René Valerián, který vystřídal zraněného Roberta Kadlíka, bohužel netrefil bránu. Domácí se ještě snažili se zápasem něco udělat a málem se jim to podařilo po podklouznutí Radima Mikače. Kapitán však zabral zpátky a přesným skluzem zastavil postup útočníka Halenkovic. Domácí se dožadovali odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí situaci jasně viděl a hra pokračovala. Zápas dospěl do vítězného konce a nám se opět podařilo udržet čisté konto.

V příštím kole se v sobotu na domácím hřišti střetneme s Kostelcem v souboji druhého se třetím týmem tabulky. Přijďte fandit!

 

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář