Zdroj: Facebook SK Louky

Střelci: Kadlík Jiří 2x, Malota, Pisklák, Podaný, Sedláček

Sestava: Janča Radek - Kadlík Robert, Mikač, Malota, Pisklák – Laciga (46. Landt), Bača, Janča Petr, Sadil Z. (60. Pavelka) – Podaný (74- Šuba) , Kadlík Jiří (81. Sedláček)

Komentář:

V neděli jsme se snad opět vrátili na vítěznou vlnu po vítězství na hřišti Kašavy. Do utkání jsme nastoupili bez opory Tomáše Burši, naopak se nám vrátil vykartovaný Laciga.

První poločas v mnoha ohledech připomínal minulý zápas se Spytihněví. Opět jsme měli několik gólových příležitostí, které jsme neproměnili. Domácí využívali především svoji levou stranu, kde měli rychlé a nebezpečné hráče. Do vedení však šly Louky. Po centru Lacigy se v malém vápně prosadil Tomáš Malota. Vedení jsme udrželi asi jen deset minut. Domácím se podařilo vyrovnat po rychlé akci po levé straně zakončením na přední tyč. Naše odpověď však byla rychlá a už za minutu jsme šli opět do vedení. Petr Janča našel skvělou přihrávkou Jiřího Kadlíka, který obešel gólmana a pohodlně skóroval.

Do druhého poločasu už nenastoupil Laciga a místo něj šel na hřiště Landt. Hned v 50. minutě jsme dostali skvělou příležitost k navýšení skóre. Ve vápně byl faulován Jiří Kadlík a rozhodčí odpískal penaltu, kterou bezpečně proměnil Pisklák a zvýšil na 3:1. V 59. minutě se podruhé prosadil Jiří Kadlík, jehož tečovaná střela se odrazila od tyče a skončila v bráně domácích. Nejhezčí akci zápasu jsme si ale schovali až na 65. minutu, kdy šel míč od Jiřího Kadlíka na Pavelku, ten přihrál Jančovi, který nádherně našel Podaného před bránou a ten tak mohl pohodlně zakončit. Bylo to v tu chvíli už o čtyři góly, ale domácí se nevzdávali a snažili se vstřelit další gól. Povedlo se jim to v 74. minutě, kdy domácí kapitán přeloboval Radka Janču. Poslední gól zápasu však patřil našemu týmu. Po rohovém kopu se prosadil dorostenec Petr Sedláček a dal tak svůj první gól v mužské kategorii.

Po zaváhání vedoucího týmu soutěže z Pasek jsme se na ně bodově dotáhli a závěr soutěže tak bude velice napínavý.V dalším zápase se utkáme doma v sobotu v 17:00 s týmem Pohořelic. Přijďte fandit!