Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

SK Zlín 1931 - SK Louky 1:3 (0:2)

13. 6. 2016

MUŽI III.A.    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Sestava: Janča Radek - Kadlík Jiří (71. Sedláček), Mikač, Malota, Pisklák – Laciga (78. Sadil Z.), Bača (71. Kadlík Robert), Burša, Landt (87. Pavelka) - Janča Petr, Podaný (82. Kocourek)

 

Střelci: Podaný, Janča, Bača

 

Komentář:

 Je to tady! Po vítězství na Pasekách v zápase jara už je jasné, že jsme první a postupujeme do okresního přeboru! Zápas byl výjimečný nejen svou důležitostí, ale i počtem diváků, kterých dorazilo možná až 500, což je na okresní soutěž obrovské číslo. V průběhu utkání se oba fanouškovské tábory staraly o skvělou atmosféru, kterou by mohli závidět i v mnohem vyšších soutěžích.

Pojďme ale k tomu nejdůležitějšímu a sice k samotnému průběhu utkání. Oba týmy nasadily pravděpodobně to nejlepší, co měly k dispozici. V prvních minutách zápasu byli aktivnější domácí Pasekáři, kteří častěji drželi míč a snažili se využívat svoje křídelní hráče anebo vysokého útočníka Aleše Langra. Loucká obrana ovšem pracovala spolehlivě a domácí se do vyložených šancí moc nedostávali. Postupem času se hra vyrovnávala a na řadu přišly i brankové příležitosti. Na straně Louk to byl Tomáš Burša, který však bránu přestřelil a Petr Janča, jehož pokusy jen těsně minuly vzdálenější tyč. Domácí byli blízko ke gólu po střele, kterou tečoval loucký kapitán Radim Mikač do tyče a následně míč usměrnil v náruči Radek Janča. Obraně domácích dělaly velké potíže i dlouhé a přesné pasy v podání Tomáše Maloty, kterými hledal v útoku Petra Janču. Když už to vypadalo, že v prvním poločase gól nepadne, tak přišel ve 42 minutě na řadu rohový kop Louk a Adam Podaný poslal hosty do vedení. To ovšem nebylo všechno. Už za dvě minuty byli domácí hráči i příznivci šokováni podruhé po nádherné akci Tomáš Burši a Petra Janči, kterou s přehledem zakončil druhý jmenovaný. Po vynikajícím závěru prvního poločasu vedly Louky 2:0.

Druhý poločas měl zpočátku docela poklidný průběh. Domácí se snažili něco vytvořit a překonat zatím bezchybně fungující obranu hostů, ale příliš se jim to nedařilo. Loukám se naopak dařilo podržet míč vepředu a nedovolily Pasekám dostat se do tlaku. Dokonce se jim podařilo opět skórovat, když se v 65. minutě prosadil Milan Bača krásnou střelou šajtlí k pravé tyči a zvyšoval už na 3:0. Pár minut poté mohl vedení ještě navýšit Honza Laciga, který prošel obranou domácích, ale na poslední chvíli ho skvěle vychytal gólman Pasekářů. Pravidlo nedáš dostaneš zafungovalo a poprvé v zápase dali gól domácí. Po hezkém pasu za obranu od Jardy Štěpánka se trefil nejlepší střelec Pasek, Denis Zedník, a vykřesal tak jiskřičku naděje. Do konce zápasu zbývalo ještě asi 20 minut a Pasekáři ožili. V průběhu několika málo minut si vypracovali pár zajímavých příležitostí, z nichž největší měl na kopačce Aleš Langr, ke kterému se dostal odražený míč a před ním byla už jen odkrytá brána, kterou ovšem minul. Tohle byl nejspíš zlomový moment, kdy se dalo utkání ještě zdramatizovat. Louky poté prostřídaly a na hřiště se dostali čerství hráči, kteří už Pasekáře k ničemu nepustili a naopak ještě mohli po příležitostech Sadila a Kocourka vedení pojistit. Zápas dospěl ke svému konci a Loučani se tak mohli radovat z vítězství 3:1 a zároveň z vítězství v celé soutěži. Po utkání se oba týmy rozloučili  se skvělými fanoušky a Louky mohly začít slavit!

Poslední utkání sezóny odehrajeme na domácím hřišti proti Fryštáku "B". Přijďte kluky podpořit a oslavit s nimi úspěšnou sezónu a postup do okresního přeboru.