SK Louky - TJ Sokol Pohořelice 10:0 (5:0)

Zdroj: Facebook SK Louky

Střelci: Podaný 4x, Janča Petr 4x, Burša, Šuba

Sestava:Janča Radek - Kadlík Jiří (66. Kadlík Robert), Mikač, Malota, Pisklák – Laciga (46. Sedláček), Bača, Burša, Landt (57. Pavelka) – Podaný (50. Šuba), Janča Petr

Komentář:

V sobotu jsme na domácím hřišti odehráli utkání se čtvrtým týmem tabulky z Pohořelic. Očekával se vyrovnaný souboj, ale nakonec se zápas stal jednostrannou záležitostí a my jsme si tak připsali nejvyšší výhru v této sezóně. Nutno dodat, že vzhledem k absencím nastoupili hosté do zápasu v deseti hráčích a další se měli k týmu připojit na druhý poločas.

Hned v úvodu jsme na oslabené Pohořelice vletěli jako vítr a Tomáš Burša otevřel v 5. minutě skóre zápasu. Za dalších pět minut ho napodobil Adam Podaný a vedli jsme už o dva góly. Když poté v 15. minutě zvyšoval Petr Janča už na 3:0, bylo prakticky o vítězi rozhodnuto. Herně jsme naprosto dominovali a hostující hráči nejspíš ani neměli příliš chuť bojovat a útočili jen sporadicky, nejčastěji po naší ztrátě míče. Do konce poločasu se ještě jednou prosadili Adam Podaný a Petr Janča a do šaten se odcházelo za stavu 5:0

Nástup do druhého poločasu byl z naší strany bleskový. Adam Podaný přidal další dva zásahy a v 50. minutě dosáhl hattricku i Petr Janča. Trenér Malota za stavu 8:0 prostřídal některé ofenzivní hráče, aby si zahráli i náhradníci. Pohořelicím dorazily posily a konečně se hrálo v plném počtu. Hosté se snažili alespoň o čestný úspěch v podobě vstřeleného gólu, ale všechny nebezpečné situace dokázal skvěle vyřešit Radek Janča v bráně. Ani my jsme se nechtěli spokojit jen s osmi vstřelenými góly a dál jsme se snažili útočit. Nakonec se nám podařilo desítku načepovat a potěšit diváky, když se počtvrté trefil Petr Janča a střídající Šuba.

V příštím kole nás čeká pravděpodobně nejdůležitější zápas sezóny proti týmu SK Zlín 1931. Hrát se bude v neděli 12. 6. 2016 v 17:30 na umělé trávě na Pasekách, tak nás přijďte podpořit!