MUŽI III.A.    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

Střelci: Janča Petr 2x, Podaný 2x, Malota

Sestava: Janča Radek - Kadlík Robert, Mikač, Malota ( 63. Sedláček), Pisklák - Kadlík J. (66. Laciga J.), Bača, Burša (74. Šuba ), Pavelka (46. Sadil Z.) - Janča Petr, Podaný

Do zápasu proti Březové jsme nastoupili v totožné sestavě jako v minulém zápase proti Trnavě. Utkání jsme chtěli rozhodnout co nejdříve a připsat si další tři body. Tým Březové však příliš gólů nedostává, o čemž jsme se přesvědčili už na podzim, kdy jsme tam po bezbrankové remíze prohráli na penalty. Dnešní zápas však byl o něčem jiném. První gólovou příležitost měli hosté, ale Robert Kadlík střelu z bezprostřední blízkosti obětavě zablokoval. Poté už jsme se otěží zápasu chopili my a ve 13. minutě využil Petr Janča špatného odkopu gólmana hostí a z velké vzdálenosti jej přeloboval. O čtyři minuty později přidal náš druhý gól Adam Podaný po nádherné přihrávce za obranu. Hosté však nebyli úplně neškodní a po přímém kopu se dostali k nebezpečné dorážce, kterou naštěstí neproměnili. Na konci poločasu přidal třetí gól nekompromisní ranou z přímého kopu Tomáš Malota.

Na začátku druhého poločasu byla pasáž, kdy se žádnému z týmů nedařilo kombinovat a míč létal především vzduchem z jedné strany na druhou. Jeden takový dlouhý pas vyslal Tomáš Malota na rozběhnutého Jirku Kadlíka, který z první odcentroval a obránce hostí odvrátil míč na břevno vlastní brány. Hosté však tohle varování nebrali vážně a v 60. minutě se podruhé v zápase prosadil Adam Podaný. O pět minut později se podruhé trefil i jeho parťák z útoku Petr Janča, který si všiml vysunutého brankáře a z úhlu poslal míč nechytatelně do sítě. Hosté si ve druhé půli prakticky žádné šance nevypracovali a naopak mohli být rádi, že nedostali ještě větší příděl. Blízko hattricku byl Adam Podaný, který obral o míč gólmana a skóroval. Gól však kvůli faulu nebyl uznán. Dobrou příležitost měl ještě Zdeňek Sadil, který se snažil přelobovat gólmana, ale bránu netrefil. Zápas skončil výsledkem 5:0 a po zaváhání Kostelce si náš tým upevnil druhou příčku, kterou bude hájit v příštím kole na hřišti Halenkovic.