Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

SK Louky - TJ Sokol Březová 5:0 (3:0)

24. 4. 2016

MUŽI III.A.    Zápis s utkání

 Zdroj: Facebook SK Louky

 

Střelci: Janča Petr 2x, Podaný 2x, Malota

 

Sestava: Janča Radek - Kadlík Robert, Mikač, Malota ( 63. Sedláček), Pisklák - Kadlík J. (66. Laciga J.), Bača, Burša (74. Šuba ), Pavelka (46. Sadil Z.) - Janča Petr, Podaný

 

Komentář :

 

 

 

 

 

 

Do zápasu proti Březové jsme nastoupili v totožné sestavě jako v minulém zápase proti Trnavě. Utkání jsme chtěli rozhodnout co nejdříve a připsat si další tři body. Tým Březové však příliš gólů nedostává, o čemž jsme se přesvědčili už na podzim, kdy jsme tam po bezbrankové remíze prohráli na penalty. Dnešní zápas však byl o něčem jiném. První gólovou příležitost měli hosté, ale Robert Kadlík střelu z bezprostřední blízkosti obětavě zablokoval. Poté už jsme se otěží zápasu chopili my a ve 13. minutě využil Petr Janča špatného odkopu gólmana hostí a z velké vzdálenosti jej přeloboval. O čtyři minuty později přidal náš druhý gól Adam Podaný po nádherné přihrávce za obranu. Hosté však nebyli úplně neškodní a po přímém kopu se dostali k nebezpečné dorážce, kterou naštěstí neproměnili. Na konci poločasu přidal třetí gól nekompromisní ranou z přímého kopu Tomáš Malota.

Na začátku druhého poločasu byla pasáž, kdy se žádnému z týmů nedařilo kombinovat a míč létal především vzduchem z jedné strany na druhou. Jeden takový dlouhý pas vyslal Tomáš Malota na rozběhnutého Jirku Kadlíka, který z první odcentroval a obránce hostí odvrátil míč na břevno vlastní brány. Hosté však tohle varování nebrali vážně a v 60. minutě se podruhé v zápase prosadil Adam Podaný. O pět minut později se podruhé trefil i jeho parťák z útoku Petr Janča, který si všiml vysunutého brankáře a z úhlu poslal míč nechytatelně do sítě. Hosté si ve druhé půli prakticky žádné šance nevypracovali a naopak mohli být rádi, že nedostali ještě větší příděl. Blízko hattricku byl Adam Podaný, který obral o míč gólmana a skóroval. Gól však kvůli faulu nebyl uznán. Dobrou příležitost měl ještě Zdeňek Sadil, který se snažil přelobovat gólmana, ale bránu netrefil. Zápas skončil výsledkem 5:0 a po zaváhání Kostelce si náš tým upevnil druhou příčku, kterou bude hájit v příštím kole na hřišti Halenkovic.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář