Zdroj: Facebook SK Louky

Střelci:

Sestava: Janča Radek - Kadlík Robert, Mikač, Malota, Pisklák – Sedláček (22. Valerián), Bača, Burša, Pavelka ( 87. Šuba)- Podaný, Kadlík Jiří (66. Landt)

Komentář:

Ve 22. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým ze Spytihněvi. Tento soupeř nepatří mezi naše oblíbené, což se bohužel projevilo i dnes a nečekaně jsme doma ztratili všechny tři body. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a vypadalo to, jako by se nikomu v tom horku moc nechtělo. Snažili jsme se kombinovat a využívat rychlé hráče v útoku a na křídlech. Těm se dařilo zaměstnávat obránce hostů a po jedné rychlé akci se dostal do největší šance prvního poločasu Jiří Kadlík, který po samostatném úniku trefil pouze tyč. Ve 22. minutě musel nuceně střídat Petr Sedláček kvůli zranění kotníku. Místo něj šel na hřiště Valerián. Dobrou střeleckou pozici měl zanedlouho Milan Bača, po přihrávce Podaného, ale míč netrefil ideálně a přestřelil. Šanci na gól měli v první půli i hosté, Radek Janča však skvěle zasáhl a pokus hostujícího útočníka zlikvidoval.

Věřili jsme, že ve druhém poločase se konečně trefíme, ale udeřilo naopak na druhé straně, kdy hostující útočník hlavičkoval nikým nehlídaný na malém vápně přesně k tyči. Gól nás zaskočil, ale zbývalo ještě dost času na odpověď. Náš tlak se stupňoval a vypadalo to, že gól musí každým okamžikem přijít. Tomáš Malota jen těsně minul levou tyč, Bača střílel z voleje a jeho bombu reflexivně vyrazil gólman na roh. Neprosadil se ani Valerián, který napálil tyč. Po individuálním průniku Jiřího Kadlíka a následném centru měl vyrovnání na hlavě Malota, který však minul bránu. Naopak na druhé straně se po chybném výhozu Radka Janči dostal k míči záložník hostů a v 86. minutě zvyšoval lobem na 2:0. Ještě jsme se snažili alespoň o zdramatizování zápasu, ale z brejku jsme inkasovali třetí gól a bylo již definitivně rozhodnuto.

Tento zápas si tedy opravdu za rámeček nedáme. Byla to naše první jarní prohra v normální hrací době, dostali jsme více gólů, než v posledních devíti zápasech dohromady a hlavně jsme i přes velké mnnožství šancí nedokázali vstřelit gól.