Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

SK Louky - FC Žlutava 2:0 (1:0)

10. 4. 2016

MUŽI III.A.    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

 

 

Střelci : 8 a 73. Podaný

 

Sestava: Janča Radek - Kadlík Robert, Mikač, Bača, Pisklák – Laciga (71. Kadlík J.), Sedláček (46. Pavelka), Burša, Sadil (82. Valerián) - Podaný, Malota Tomáš (86.Šuba)

 

Komentář:

V sobotu jsme v deštivém počasí přivítali na domácím hřišti tým Žlutavy. Hostující tým se sice nachází na posledním místě v tabulce, ale v podzimním zápase nás potrápili a body nám nedali zadarmo. V zápase nám chyběl vykartovaný Petr Janča, který si odpykává jednozápasový trest. Vstup do utkání se nám vydařil skvěle. Tomáš Burša rozehrával přímý kop, který gólman s obtížemi vyrazil a pro Adama Podaného už nebyl problém dopravit míč do sítě. Gól nás neuspokojil a snažili jsme se vedení navýšit. Kombinační hrou jsme se do zakončení příliš nedostávali, a tak jsme to zkoušeli z rohových kopů. Ty se nám však příliš nedařily a naopak z nich mohli těžit hosté po rychlých brejcích, které obrana zastavila až na poslední chvíli za cenu žluté karty. Na konci poločasu už to přeci jen vypadalo, že druhý gól přidáme, ale Adam Podaný při svém zakončení těsně minul bránu.

 

Do druhého poločasu nastoupil do zálohy Martin Pavelka místo Petra Sedláčka. Pro Marťu to byl pikantní souboj, protože na druhé straně hájil branku hostů jeho starší bratr Ondřej. Obraz hry se příliš nezměnil a opět byl aktivnější především domácí tým. Na druhý gól se ovšem čekalo až do 71. minuty, kdy se podruhé v zápase prosadil Adam Podaný. V samotném závěru se ještě v dobré pozici ocitl Šuba po rychlé akci Podaného a Kadlíka, zakončení se mu však nepodařilo. To nás už nemuselo mrzet. Tři body zůstaly v Loukách a již čtvrtý zápas v řadě jsme neinkasovali.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář