Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

SK Louky - FC Kostelec 3:1 (0:1)

8. 5. 2016

MUŽI III.A.    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Střelci: 61. Janča P., 64. Podaný, 90. Sadil Z.

 

Sestava: Janča Radek - Kadlík Jiří, Mikač, Malota (76. Sadil Z.) , Pisklák – Laciga (88. Valerián) , Bača, Burša, Pavelka - Janča Petr, Podaný

 

Komentář :

V sobotu jsme se na hřišti v Loukách postavili proti týmu z Kostelce. V utkání druhého se třetím šlo opravdu o hodně a před početnou diváckou kulisou jsme chtěli ukázat co nejlepší výkon. Navíc jsme nastoupili v nových dresech a ty bylo třeba pokřtít vítězstvím. V předchozím utkání v Halenkovicích se zranil Robert Kadlík a tak se na jeho místo v obraně posunul bratr Jiří.

Úvod zápasu byl opatrný a nikdo nechtěl příliš riskovat. Více ze hry měl ovšem domácí tým a brzy přišly i nějaké šance, které však pochytal hostující gólman anebo zblokovala obrana. Udeřilo tak na druhé straně. Ve 22. minutě rozehrávali hosté přímý kop a hlavičkou se z blízka prosadil nikým nehlídaný Dočkal. Úctyhodná série Radka Janči bez inkasovaného gólu se tak zastavila na čísle 673 minut. Snažili jsme se stáhnout manko ještě v průběhu prvního poločasu, ale ani přes optickou převahu se nám to nepodařilo. Chyběla totiž střelba.

Ve druhém poločase se náš tlak stupňoval a když útočník Kostelce ve velké šanci trefil pouze břevno, tak na opačné straně přišla odplata. V 61. minutě překonal Jiří Kadlík na pravé straně hostujícícho obránce a předložil míč do vápna Petru Jančovi, který se nemýlil a srovnal stav na 1:1. Gól nás správně namotivoval a už za tři minuty otočil průběh zápasu Adam Podaný. Po vstřelení vedoucího gólu jsme se soutředili především na obranu a docela se nám dařilo kombinovat a držet míč na svých kopačkách. Hosté se kombinací příliš nezdržovali a snažili se dostat míč co nejrychleji dopředu. K ohrožení branky se ale příliš nedostávali až na jednu situaci, kterou se však podařilo Jančovi v bráně vyřešit. Naopak v poslední minutě šel po brejku sám na bránu Tomáš Burša, který sice hostujícícho brankáře nepřekonal, ale pohotově ho svou dorážkou zastoupil Zdeněk Sadil a zpečetil tak naši důležitou výhru.

Po závěrečném hvizdu to s oslavováním poněkud přehnal Honza Laciga, kterému byla po incidentu s hostujícím hráčem udělena červená karta za hrubé nesportovní chování.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář