Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

SK Louky - FC Fryšták "B" 4:2 (1:1)

20. 6. 2016

MUŽI III.A.    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Sestava:

Janča Radek - Kadlík Jiří, Mikač, Malota, Pisklák – Laciga (57. Sedláček), Bača, Burša (82. Kadlík Robert) , Sadil (46. Pavelka) - Janča Petr ( 46. Kocourek), Podaný (73. Šuba)

 

Střelci: Sadil, Bača, Sedláček, Šuba

 

Komentář:

 

 

Do posledního zápasu sezóny jsme nastoupili jako čerství šampioni a před domácími fanoušky jsme se chtěli rozloučit vítězně. To se nám sice podařilo, ale výkon rozhodně nebyl tak kvalitní, jako minulý týden na Pasekách a herně jsme se docela trápili.

Úvod zápasu nám vyšel výborně, když už v 7. minutě otevřel skóre zápasu Zdeňek Sadil. Hned v 10. minutě se však hostům podařilo vyrovnat. Rohový kop rozehráli na nikým nehlídaného obránce, který nádherně trefil vzdálenější šibenici. Nedařilo se nám dostat se do tempa a v útočné fázi jsme zbytečně kazili přihrávky a ztráceli míče. Hosté se snažili těchto ztrát využít a několikrát nebezpečně zahrozili. Šanci dostat se zpátky do vedení jsme měli po odpískané penaltě, kterou vybojoval Petr Janča. Netradičně si ji šel kopnout náš brankář, Radek Janča, ale bránu netrefil. Poločas tedy skončil remízou.

Ještě před začátkem druhého poločasu udělal trenér Malota dvě změny. Střídali Sadil a Petr Janča, místo kterých nastoupili dorostenci Pavelka a Kocourek. Hra se příliš nezlepšovala a pořád nás limitovaly zbytečné ztráty míče. Hosté byli nebezpeční a málem se jim podařilo využít zaváhání Radka Janči, který měl štěstí, že útočník bránu netrefil. Na straně domácích se ke střele dostal Kocourek, který však trefil pouze boční síť brány. V 57. minutě se hostům povedla hezká přihrávka do uličky na rozběhnutého útočníka, který postupoval z boku sám na bránu. Jiří Kadlík ho stihl zablokovat, ale dle názoru rozhodčího si pomohl v souboji rukou a byla nařízena penalta. Hosté ji využili a šli do vedení. My jsme však rozhodně nesložili zbraně a chtěli jsme zápas otočit. Vyrovnat se nám podařilo po nádherném zásahu Milana Bači, který ukázal svoji vytříbenou techniku a přeloboval bezmocného gólmana. Hned tři minuty poté nás poslal do vedení střídající Petr Sedláček, který se trefil hlavou. Poslední gól sezóny potom vstřelil v samotném závěru střídající Šuba.

 

Po zápase jsme poděkovali fanouškům za skvělou podporu během celé sezóny a byl nám předán mistrovský pohár. Poté už se slavilo až do rána