dorost

Neubauer, Machala, Kašný, Kuchárek, Vyoral, Janota, Kocourek, Sedláček, Pavelka, Štípek, Laciga, Welyt, Horák, Ševčík

Branky :

Štípek 3x, Pavelka, Horák

Utkání začalo naší herní převahou, která však příliš efektní nebyla. Tutovky nepřicházely a s postupem času se do týmu vkrádala nervozita. Tu uťal asi 10′ před koncem poločasu Martin Pavelka, když po rychlém útoku našel Marťu Štípka a ten nás poslal střelou k tyči do vedení. Po dalších 5′ se individuálně prosadil na levé straně Víťa Kocourek, odcentroval a znovu Marťa Štípek hlavou v těžké pozici zvyšuje na 2:0.

Druhá půle už byla plně v naší režii. Zdálo se, že soupeř v horku odcházel i fyzicky. Skore se začalo měnit po ose Marťa Janota – Radek Laciga, zatažení po pravé straně, luxusní rychlá přízemní nahrávka do vápna a zakončující Martin Pavelka. Hattrick v zápase realizoval Marťa Štípek po rohu Martina Pavelky a signálu spoluhráčů. Konečné skore zápasu upravil po své individuální akci z pravé strany – krásnou šajtlí Lukáš Horák. Za výkon – tentokrát opravdu kolektivní patří dík úplně všem. Rezervy určitě ještě máme a také by se už hodil nějaký bod z venku …