Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

23.MU SK Baťov 1930 - SK Louky 0:2 (0:1)

30. 5. 2016

          dorost                      zápis z utkání

  

  Sestava :  

Neubauer, Ševčík, Kašný, Kuchárek, Štípek, Pavelka, Kocourek, Sedláček, Horák, Welyt, Hercik, Janota, Vyoral, Štalmach, Sadil, Segrado

dorost-louk-wevb.png 

  Branky : 

 

  Kocourek, Janota 

 

  Komentář : 

 Výsledek skvělý, výkon mužstva taky. Byl to však velký boj, který jsme zvládli …

Zápas jsme začali sebevědomě a snad ve 2′ si Martin Pavelka v náběhu převzal míč za obranou soupeře, střela však mířila nad branku. Od prvních minut to byl boj ve středu hřiště, domácí hledali přihrávkami svého urostlého útočníka, náš tým se snažil o kombinaci. V 5′ zahrává Martin Pavelka výborně roh z pravé strany, míč si najde Víťa Kocourek a hlavou nás posílá do vedení. Soupeř je trochu zaskočený vývojem, nicméně s podporou větru se snaží o korekci skóre. Náš tým hraje kolektivně, hráči si pomáhají a do vyložené šance Baťov nepouští.

Ve druhé půli souboj pokračuje, sestavu trenér ve velkém vedru oživuje střídáními a na obou stranách si mužstva vytváří příležitost ke skórování. Zápas jde do finále a v první minutě nastavení předvede nádherný průnik levou stranou Martin Štípek, výborně odcentruje a Martin Janota skvěle zakončí – 2:0 a konec zápasu, který se nám povedl.

Díky za výkon a body. Fotbalu ZDAR.

 

Zdroj: http://skloukydorost.jecool.net/