Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

TJ Štítná n. Vláří - SK Louky 8:2 (3:0) ...

7. 10. 2014

    mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Filip Vrazala, Martin Bobál, Ondra Štalmach, Matěj Ševčík, Marek Zuzaník, Dominik Chytil, Ondra Mikač, Honza Borovec, Matěj Čmok, Filip Škoda

 

  Branky :   

Borovec 2x

  Komentář :   

V tomto zápase jsme zavítaly na horkou půdu soupeře s popředí tabulky. Od začátku zápasu jsme hrály pod velkým tlakem domácích. Jen velkou vůlí jsme odvracely útoky, které jeden po druhém hrozily gólem. Byla to jen otázka času, kdy obdržíme gól, o který jsme si naší hrou koledovaly. Na druhou stranu z našich brejků měly domácí strach ,jelikož jim Honza Borovec motal jak hlavy, tak nohy .

V týmu jsme opět využily posily ze starší přípravky (Filip Škoda, Ondra Mikač), kteří ukázali, že umí hrát fotbal i proti starším klukům a dávaly do zápasu vše co mohli. Poprvé s námi hrál nový hráč Matěj Čmok .U Matěje bylo vidět, že umí taky nejen fotbalově, ale i hrou na tělo ,což nám pořád chybí. Jak se hraje tělem nám názorně ukázal v pár případech Domča Chytil ,kdy soupeři nevěděli jak se k němu dostat. Uprostřed opět výborně zahrál Marek, až na pár momentů, ale nemůžeme na něm nechat vše, zůstat stát a nevracet se po ztrátě míče. Obrana zafungovala taky dobře a branař Filda sice neměl svůj nejlepší den, ale ten nám z dálky vstřelené góly chytit nemohl. Naopak neměly jsme soupeři dovolit tolik střílet z dálky. Soupeř nakonec třemi brankami ukončil první poločas.

    Ve druhém poločase jsme jako obvykle začali hrát ještě důsledněji po tom, co jsme si o poločase řekli. Naše brejky, které jsme již v prvním poločase nedotáhli do konce nám teď pomohly ke dvěma vstřeleným brankám díky Honzovi Borovcovi.  Zásluhu na těchto brankách přiděluji všem, protože opět i s mladšími klukama jsme dokázaly, že umíme hrát pěkný fotbal. Příště ještě ty vyložené šance dotáhnout do konce a budeme opět jásat jako po zápase s Baťovem, ale to taky musíme , jak jsme již několikrát řekli vystřelit z dálky, pokud taková nabídka přijde. Všem hráčům chci opět poděkovat za předvedený výkon a již se začneme chystat na domácí zápas s Kunovicemi.

 

Trenér R. Chytil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář