Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU TJ Zdounky - SK Louky 1:4 (1:1) ...

10. 11. 2014

          dorost           

 

  Sestava :  

Neubauer, Kašný, Welyt, Sadil, Machala, Vyoral, Štípek, Kadlík, Kuchárek,

Pavelka, Sedláček, Hasslöcher, Laciga, Slováček, Segrado

 

  Branky : 

 

Sedláček 3x, Slováček

  Komentář :  

 Předehrávané „jarní“ 14. kolo soutěže nás opět zavedlo na venkovní horkou půdu, tentokrát do nevyzpytatelných Zdounek. Další důležitý zápas se soupeřem, který byl v tabulce jen 3 body za námi.

 

 

 

Zápas se odehrál na extrémě těžkém terénu, který se v průběhu hry stále zhoršoval. Hru jsme diktovali, se zakončením to však slavné nebylo. Asi druhá akce – standartka domácích v první půli končí v naší síti a domácí jdou do vedení. Obraz hry se nemění, stále tlačíme a po naší skvěle sehrané standartce hlavou srovnává skore Peťa Sedláček.

 

Druhý poločas tempo stupňujeme. Peťa Sedláček strhává skóre zápasu na naši stranu, domácí začínají hrát vabank a zápas graduje. Je to nahoru dolů, stále hru držíme pevně ve svých rukou – chce to však pojišťovací gól. Ten přichází po výborně zahraném přímáku Marťou Pavelkou a „neviditelné“ teči Peťi Sedláčka – blahopřejem k hatriku! Domácí už rezignují. Na těžkém terénu neproměňujeme ještě pár šancí až uzavíráme skore zápasu dorážkou Martina Slováčka – 1:4 a konec! HOŠI DĚKUJEM!

 

 Petr Lhotský  

Zdroj: http://skloukydorost.jecool.net/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář