Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU TJ Štítná n. Vláří - SK Louky 2:1 (1:0) ...

11. 10. 2014

      starší žáci       

   

  Sestava :  

 David Mikulášek- David Dlouhý, Jirka Vyoral, Šimon Hercík, Matěj Banát,– Tom Nezval, David Ševčík, Marťa Janota, Honza Jaroněk –-  Marťa Látal, Jirka Štípek, Kuba Hönig

 

  Branky :    

 

 Jaroněk

  Komentář :  

S naprosto devastovanou sestavou jsme odjížděli do Štítné, a to v zápase, ve kterém bylo téměř nutností bodovat. Tři hráče základní sestavy vyřadilo zranění, další si užívali ještě dovolené, takže suma sumárum jeden hráč na lavce přičemž dva z těch dvanácti hráli se zdravotními problémy. Nicméně jsme si v prvním poločase vytvořili úseky, ve kterých jsme dokázali domácí přehrávat, ke smůle na naší straně to přineslo jen jednu šanci, kterou Štípas trestuhodně zahodil. To domácí si vytvořili jednoduchými nákopy na svého pohyblivého hroťáka šancí podstatně víc a jen zásluhou skvělého Davči skončil poločas 1:0 v náš neprospěch.

Ve druhém poločase nedosahovala naše hra ani parametrů z poločasu prvního, soupeř měl sice viditelně navrch, nevytvářel si však už šance z brejků. Tento stav trval do vyrovnávacího gólu, kdy domácí branař podcenil Honzovu dalekonosnou střelu. Poměr sil se změnil jako mávnutím kouzelného proutku. Domací jsme měli obrazně řečeno takřka na lopatě a po závaru a dalším nejistém zákroku domácího gólmana zachraňovali domácí na brankové čáře. V zápětí nato měl rozhodnutí na noze Vosa, domácí gólman však odčinil svoje dřívější zaváhání a skvělým rozštěpem zachránil domácím zápas. Poté v době, kdy se chystali všichni na pokutové kopy přišla naše zbytečná ztráta ve středu hřiště a po ní následoval, pro mě neuvěřitelný nákop bodlem do finální šance za špatně postavené zadáky a nekompromisní rozhodnutí na 2:1.

Petr L.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář