Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK SV Bojkovice - SK Louky 7:3 (4:0) ...

22. 9. 2014

     mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Filip Vrzala, Martin Bobál, Ondra Štalmach, Martin Ševčík, Marek Zuzaník, Frederik Cibulka, Ondra Mikač, Albert Foldyna, Dominik Chytil, Honza Borovec

 

  Branky :   

Chytil, Zuzaník, Borovec

  Komentář :   

Soupeř měl jasně fyzicky navrch. Převyšoval jak postavou , tak tvrdší hrou, která soupeři přinášela úspěch v podobě do poločasu 4 vstřelených branek. Působily jsme odevzdaným dojmem, ale i přesto jsme vytvářely krásné akce, které jsme bohužel nedokázaly dotáhnout do podoby vstřeleného gólu. Soupeři jsme toho dovolily hodně a tím usnadnily, aby nám hned v prvním poločase daly 4 branky.

    Druhý poločas z mé strany byl o něčem úplně jiném kde se všichni, až na Frediho kously a ke, každému balónu přistupovaly zodpovědně a důrazněji a nám to přineslo první gól, který nám naše sebevědomí ještě posílil. Pak přišel další gól po rohovém kopu, který rozehrál Honza Borovec a Dominik Chytil překvapil soupeře rychlou tečí do brány. Vypadalo to, že ještě vyrovnáme,  jelikož přišla další branka a v závěru jsme měly jasně navrch, ale míče, které už přešli přes branaře vždy dokázal soupeř z brány dostat do bezpečí.

   Takže kluci hlavu vzhůru a připravíme se další zápas, který hrajeme 24.9. ve středu proti Baťovu a pokud bude vše jak bylo v druhém poločase v Bojkovicích ,tak pevně věřím, že budeme slavit vítěztví.

Trenér R. Chytil

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář