Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK SV Bojkovice - SK Louky 2:1 pk (0:0) ...

3. 11. 2014

          dorost           

 

  Sestava :  

Neubauer, Kašný, Welyt, Sadil, Machala, Vyoral, Štípek, Kadlík, Kuchárek, Pavelka, Sedláček, Laciga, Hasslöcher, Janota, Mican

 

  Branky : 

 

Vyoral

  Komentář :  

 13. kolo soutěže nás zavedlo na hřiště průběžného lídra tabulky. Čekalo nás poměrně velké hřiště, krásné počasí a zrádný trávník, na kterém nebylo problémem podklouznout. Po velmi vydařeném výkonu v posledním domácím zápase proti týmu Kvasic, nás čekala „těžká práce“ na půdě lídra. Mužstvo opět ukázalo svůj charakter a trenér, fanoušci z řad rodičů a přátel se mohli nechat unášet bojovným kolektivním výkonem, který domácí tým a jeho příznivce viditelně zaskočil. V prvním poločase jsme jednoznačně diktovali hru, vytvářeli nadějné situace a v samotném závěru neproměnili dvě šance po sobě.

Druhá půle ve svém počátku přinesla nápor domácích – bez šance na gól. Postupně jsme hru vyrovnali a naopak začali „kousat“.  Po prostrčení míče na naši levou stranu se jej ujal Peťa Vyoral, ustál souboj 1 na 1 a geniálně posunul svou ostrou levačkou balon do sítě – vedeme 1:0. Domácí viditelně zvadli.  Brzy mohl hřebík do jejich rakve zarazit Sáďa – bohužel přestřelil. Zdálo se, že zápas zvládneme. Přišla však akce domácích po jejich pravé straně, smolné podklouznutí hned 3 našich bránících hráčů a domácí situaci dohráli – 1:1. Zápas skončil a šlo se do penalt.  Úvodní série nerozhodla, došlo na KO dvojice kopajících a šťastný závěr pro domácí.  Bereme sice bod ale nemáme se za co stydět. Konec byl pro nás smolný, domácím ty dva body spadly do klína. Na PK prohrálo tentokrát lepší mužstvo. Díky za výkon – všechny své fanoušky jste bavili a pojďme se porvat o body ve Zdounkách v neděli.

 Petr Lhotský  

Zdroj: http://skloukydorost.jecool.net/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář