Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU SK SV Bojkovice - SK Louky 1:0 (0:0) ...

24. 9. 2014

      starší žáci       

   

  Sestava :  

 David Mikulášek- David Dlouhý, Jirka Vyoral, Šimon Hercík, Honza Jaroněk – Petr Teichman, Sebastián Kuna, David Ševčík, Tomáš Teplý – Marťa Janota, Matěj Banát, -  Marťa Látal, Kuba Hönig

 

  Branky :    

 

 

  Komentář :  

 

Svými výsledky budící respekt tým Bojkovic byl naším soupeřem tentokrát. Na klucích není, aspoň podle mne znát respekt z jakéhokoli soupeře a ani tentokrát jsme nebyli žádní vystrašenci.

   Do zápasu jsme tentokrát nastoupili velmi aktivně a v průběhu celého první poločasu jsme diktovali tempo. Domácí se snažili tlačit dlouhými nákopy, hlavně pak do křídelních prostor, my se snažili o rychlý kombinační přechod do finální fáze. Zatímco domácím tato hra nevycházela, my jsme si vytvářeli ale i spalovali jednu šanci za druhou. Ať do bylo středem nebo ze strany po průniku a zpětné příhře několikrát jsme se ocitli sami před domácím branařem, jednou dokonce po Vosově obejítí i za ním. Štěstí, či technické chybičky? Atˇjedno nebo druhé odcházeli jsme do kabin s výsledkem 0:0.

  Po přestávce výborného prvního poločasu jsme však nepochopitelně změnili nasazení ale hlavně způsob hry. Na dvacet minut jsme vypadli z role, což domácí využili ke vstřelení gólu. Napřed po dlouhém nákopu propadl míč ke střednímu útočníkovi. Davča včasným vyběhnutím však požár uhasil, poté si však vybral i on chvilku nepozornosti, kdy mu vypadl míč, i tentokrát  jsme to však ustáli. Do třetice však uhodilo a domácí krásným nákopem za hranicí vápna napnuli síť za Davčou. Nicméně posun Jirky dopředu změnil obraz hry a my začali být opět aktivnější než domácí. Bohužel Tom z malého vápna odmítl vyrovnání a v poslední minutě po nádherné akci a křídelní příhře od Jirky se přidal  i Vosa, jehož pohotová střela trefila domácího gólmana.

Výsledek 0 : 1 je pro nás krutý, a nic na tom nezmění pochvaly od diváků, trenérů dokonce i od rozhodčího. Velkou pochvalu zaslouží Seba, jemuž se i v době, kdy některým ne vše vycházelo jak má, dařilo držet otěže zápasu ve svých rukou. Ke vší smůle jeho, ale i celého mančaftu to bylo pouze v první půli. Pochvalu zaslouží rovněž velmi aktivní Vosa i celá obrana, která podala velice kompaktní výkon.

Petr L.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář