Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - TJ Štítná n. Vláří 1:5 (0:3)

26. 5. 2015

    mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Ondra Štalmach, Marek Zuzaník, Dominik Chytil, Matěj Ševčík, Albert Foldyna, Martin Drábik, Martin Bobál, Ondra Mikač, Filip Škoda, Tomáš Lojčík, Frederik Cibulka

  Branky :   

 Zuzaník

  Komentář :     

 

 

 

 

V tomto zápase jsme na domácí půdě přivítali soupeře, který se s Holešovem pere o první příčku v tabulce. Od úvodu zápasu jsme soupeře drželi na uzdě a byli jsme rovnocenným soupeřem. Postupem času si soupeř vytvořil pár šancí, které jsme jim více méně připravili my díky špatným rozehrávkám a obsazováním. Ve předu se snažil svým důrazem soupeře přivádět k ostražitosti Martin Drábik, který to v některých momentech zahrál za hranicí únosnosti a bylo mu to odpískáno. Tato hra však soupeře nerozhodila, a když někteří hráči nepochopitelně přestali hrát, dal nám soupeř první gól a tím dostal více uklidnění pro svoji hru a začali tlačit čím dál víc a přidali ještě další dvě branky v prvním poločase. Jednu z těchto branek nutno říct, že jim namazal Mára Zuzana, kde se mu nepodařila přihrávka zpět na Ondru Štalmacha směrem k naší bráně a soupeř vystihl a trestal. Poločas jsme tedy prohráli 3:0 a v přestávce jsme si řekli, kde je potřeba hru zlepšit.

    Do druhého poločasu jsme naskočili s tím, že se pokusíme zvrátit výsledek. Bojovnost a snaha nám opravdu nechyběla zejména u našich mladších spoluhráčů. Více již dlouho čekám, kdy se vzpamatuje Matěj Ševčík, kdy v minulosti předváděl úplně jiné výkony jako doposud a další hráči mohli taky ještě trochu přidat, jelikož chybělo málo a dohodu o přestávce jsme splnili. A pak přišel okamžik, kdy šel rozehrávat  po faulu příliš daleko od branky Ondra Štalmach,který se mu nevyvedl a dal to doprostřed hřiště kde se toho zhostil soupeř a dal nám gól do prázdné branky. Zkoušeli jsme ještě i za tohoto nepříznivého stavu tlačit soupeře a snažit se střelecky prosadit. Vjednom momentě bylo výborné vrácení balónu před bránu od Filipa Škody směrem k Markovi Zuzaníkovi, který se zblízka nemýlil. Pak přicházeli střeli z dálky, kdy jednou branař soupeře vytěsnil nad břevno a další skončila na břevně. Soupeř pak ještě jednou zatlačil a střelou ze střední vzdálenosti směrem na naši branku ještě tečoval Ondra Mikač tak nešťasně, že míč skončil v naší bráně. Tohle se,ale stává i v lepších týmech, takže Ondřeji nesmutnit J. Na druhou stranu Ondrova důsledná hra na pravé obraně byla na 100% nepropustná. Pokud příště do toho přidáme trochu více chuti a hladu po vítězství tak věřím, že uspějeme.

 

 

 

Trenér Renda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář