Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - TJ Nedachlebice 5:0 (2:0)

2. 5. 2015

          dorost           

  

  Sestava :  

Neubauer, Kašný, Welyt, Kuchárek, Kadlík, Machala, Pavelka, Sedláček, Štípek, Vyoral, Hasslöcher, Kocourek, Sadil, Švach, Slováček, Segrado, Mican.

 

  Branky : 

 

 Sedláček 2x, Štípek, Kocourek, Švach

  Komentář : Teprve druhý jarní (dohrávaný) zápas  sezony nás zastihl už v lepší formě. Ke spolehlivému Tomovi v brance se přidala dozadu odpovědně hrající obrana i záloha a výsledkem je víceméně pohodové vítězství s krásnou nulou v našem skore.

Zápas jsme od začátku kontrolovali. Terén byl pro kombinaci složitý a její přesnost a rychlost byla problémová. Po několika standartkách bez využití přišel krásně zahraný rohový kop Marti Pavelky a ukázkové zakončení Peti Sedláčka. Na konci 1. půle se krásně protáhl do vápna soupeře Marťa Štípek, byl zkosen a nařízenou penaltu sám bezpečně proměnil.

Obraz hry se neměnil ani ve druhém poločase. Po rohovém kopu zvyšuje „hladový“ Peťa Sedláček na 3:0, z jednoho z dalších zakroutí míč přímo do brány Víťa Kocourek a po dalším Víťově rohu se premiérově zapisuje mezi naše střelce i Paťa Švach. Celkově „dobrá práce“, nyní rychle zregenerovat a v neděli nás čeká opět domácí zápas s Kněžpolem. Za zodpovědný,týmový výkon patří dík celému mužstvu.

 

 Fotbalu ZDAR!

Zdroj: http://skloukydorost.jecool.net/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář