Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - SK SV Bojkovice 7:1 (4:0)

30. 4. 2015

      starší žáci       

  

  Sestava :  

David Mikulášek- Honza Jaroněk, David Ševčík, Marťa Janota - Šimon Hercík - Tom Teplý, David Blanař, Marek Sadil -Dan Kolář, Adam Křek, Sebastián Kuna -Tom Nezval, David Dlouhý, Martin Látal, Matěj Banát, Ondra Štalmach

 

  Branky :    

 

 Křek 4x, Blanař, Janota, Kolář

  Komentář :  

Slunečné, i když trošku studené počasí vítalo na hřišti kluky k veledůležitému utkání v předehrávce XVIII. kola. Naším soupeřem byly Bojkovice, které nám v boji o nesestupovou příčku dýchají nepříjemně na záda.

 Oproti minulým zápasům jsme poněkud pozměnili herní rozestavění, s cílem změnit herní projev. Kluky jsem motivoval jejich dobrými výkony v přípravě a na horší výkon v prvním poločase na baťovské umělce jsme se snažili zapomenout.

Na první pohled, nebo dle papírových předpokladů mělo jít o vyrovnané utkání, opak byl ale pravdou a zápas byl od začátku až do konce v naší režii. Soupeř se snažil kousat, ale to mu vydrželo velmi krátce a to do prvního gólu. Jeho aktivita pak klesala s každým vstřeleným gólem. Autorem prvních dvou byl Adam, který v tomto zápase hýřil tolik potřebnou aktivitou. Oba góly padly po krásných akcích. Třetí přidal Dava Blanař po individuální akci, čtvrtý Vosa po střele z dálky. Každý jednotlivý gól byl výsledkem jiné herní situace, přesně tak vypadala naše hra. Pestrá, aktivní, dynamická, nádhera se dívat.

Do druhého poločasu jsme ztratili podporu dost silného větru, takže jsme se snažili držet míč na svých kopačkách, abychom eliminovali možnost střelby soupeře ze střední vzdálenosti. Toto si vzali kluci výrazně k srdci, neboť soupeři téměř nepůjčovali míč. Pro diváky nebyly sice tyto pasáže tak zajímavé a napínavé, ale obavy z nebezpečného kanonýra hostů se pak v závěru utkání potvrdily. Po přerušení hry jsme ztratili koncentraci a doplatili na to zbytečným gólem. Po nádherné byť jediné střele na naši bránu jsme inkasovali. To však už byl stav 7:0, kdy další dva góly přidal Adam a jeden Dan, takže vstřelený gól neměl žádný vliv na obraz hry a to i přestože jsme maximálně využili možnost střídání.

Že do utkání naskočili všichni hráči z lavičky, byl další potěšitelný faktor. Musím říct, že mě znovu tito kluci potěšili a nejen velmi dobrou hrou, ale hlavně opět změněným přístupem a nasazením v utkání. U koho mě to potěšilo dvojnásob, byl Dava Dlouhý, který se rozhodl konečně akceptovat moje připomínky. Jeho výkon se mi velmi líbil a škoda jen, že nedotáhl svůj únik do gólového zakončení. Moc bych mu to přál. Důležité, aby tento přístup vydržel u všech kluků. Jinak moc velká pochvala všem. Jedničku vedle Adama pak zaslouží, ještě Davča Blanař, naše jednoznačně nejvýkonnější plíce.

Petr L

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář