mladší žáci

Filip Vrazala,Martin Bobál,Ondra Štalmach,Matěj Ševčík, Albert Foldyna,Ondra Mikač,Martin Drábik, Frederik Cibulka, Filip Škoda,Marek Zuzaník

Branky :

Zuzaník 2x, Drábik, Foldyna, Štalmach, Bobál

V tomto zápase jsme přivítali celek Bojkovic. Již zápas venku na podzim nám napovídal, že soupeř bude hrát na rychlé útoky a střely z dálky. I když jsem to všem hráčům před zápasem říkal nechali jsme soupeře střílet na naši bránu jako na střelnici a Filda v bráně, který byl po nemoci,  mohl pouze vytahovat balóny z naší sítě. Taktika nám v prvním poločase nevycházela a i proto jsme obdrželi 5 gólů a my dali pouze jeden. Tímto výsledkem (1:5) taky skončil první poločas.

Druhý poločas byl o něčem úplně jiném. Hned na úvod jel sám na brankáře Martin Drábik, avšak střílel přímo do náruče stojícího gólmana. Z protiútoku jsme obdrželi další gól a následně opět na druhé straně jel sám na gólmana Martin Bobál a opět střela mířila přímo do náruče. Využít tyto šance kdy jsem klukům o poločasové přestávce říkal, aby takovéto situace umísťovali placírkou k tyči by zřejmě utkání dospělo do vítězného konce, jelikož jsme ještě trefili tyč a břevno a nastříleli 5 branek. Nutno dodat, že nám v sestavě chyběl Honza Borovec a Dominik Chytil, kde mého názoru chyběli pro uklidnění hry a vstřelení  více branek naším nejlepším střelcem Honzou B. Dotáhli jsme se na soupeře na rozdíl jednoho gólu a soupeř se začal strachovat o výsledek. Pak v samotném závěru ještě soupeři pomohl rozhodčí, kde nezapískal hru rukou, kde hostující hráč upadl na zem (úplně sám) po uklouznutí a balón, který ho míjel, zahrál jako v házené. Důležité pro nás taky je to, že se kluci rozstříleli a začali dávat více branek. Za celý druhý poločas jsme byli lepší než soupeř, kterému se třepali kolena, aby neodjeli s téměř vyhraným zápasem (výsledek poločasu) s remízou či dokonce prohrou. Výborný výkon podali všichni, ale přeci jen trochu víc do toho dal náš benjamínek Ondra Mikač.