Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - SK Baťov 1930 5:3 (3:1) ...

25. 9. 2014

     mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Filip Vrzala, Martin Bobál, Ondra Štalmach, Alex Bouc, Martin Ševčík, Martin Drábik, Marek Zuzaník, Frederik Cibulka, Ondra Kahoun, Ondra Mikač, Albert Foldyna, Filip Škoda

 

  Branky :   

Zuzaník 2x, Drábik, Škoda, Kahoun

  Komentář :   

Tento zápas nám vyšel přesně dle taktických pokynů, které všichni hráči téměř dodržely a tím jsme soupeře nejen nepodcenily, ale i zaskočily naším přístupem ke hře. Výborně fungující obrana byla podpořena ze zadu gólmanem Fildou. Uprostřed byla obrana podpořena zálohou a jak se ukázalo při návratu Ondry Kahouna ,tak jsme byly nebezpeční v předu a to nám ještě chyběl Honza Borovec. Nicméně Ondra Kahoun a Filip Škoda,  který nám taky vypomohl ze starší přípravky ukázaly jak se proměňuje minimum šancí, které měly. Další šance přicházely ze hry i od ostatních a využití neslo svoje ovoce.  Tím jsme přiváděly soupeře k zoufalství. Svoje slabší chvilky jsme si vybraly a tím dostaly 3 góly, ale vždy jsme se dokázaly zvednout a odvrátit tlak soupeře.

         Pokud budeme takto dodržovat všechny pokyny a docházku na tréninky kde budeme vše provádět zodpovědně ,věřím, že to budeme my , kdo se po zápase bude usmívat. Všem hráčům děkuji za odvedený výkon a snahu. Kluci mi dali pěkný dárek k narozeninám, který jsem měl den před tímto zápasem. Takže se pokusíme zopakovat stejné nasazení i v příštím zápase .

Trenér R. Chytil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář