MU SK Louky - SK Baťov 1930 3:5 (1:0) ...

25. 9. 2014

starší žáci

David Mikulášek- Kuba Hönig, Jirka Vyoral, Šimon Hercík, David Dlouhý – Marek Sadil, Sebastián Kuna, David Ševčík, Tomáš Teplý – Marťa Janota,  Marťa Látal - Peťa Teichman, Matěj Banát

Branky :     Janota 2x, Kuna

Bohužel se nám protentokráte rozpadla obraná řada, hrající tak skvěle v utkání v Bojkovicích a tak svoji ostrou premiéru na pravém obránci absolvoval Kuba, v záloze pak nastoupil po pauze zapříčiněné zdravotními problémy Marek.

Po skvělém výkonu a nešťastné prohře v Bojkovicích jsem byl zvědavý na náš další výkon. Náš začátek byl opatrný, spíš až v hlubokém defenzivním bloku, do útoku jsme  se dostávali tentokrát jen velmi sporadicky. Soupeř, který měl tentokrát ještě větší fyzickou převahu  nám ani více nedovoloval. Daný způsob hry se nám však v prvním poločase vyplatil. Soupeř se dostal pouze do jediné tutovky, kterou však jistý Dava zlikvidoval . My jsme zahrozili nejprve krásnou kombinační akcí kdy Vosa prodlužoval velmi podařený centr od Martina, míč však těsně proplul kolem soupeřovi šibenice. Zanedlouho potom jsme se už ale dočkali. To hostující branař stačil ještě krýt Sébovu pohotovou střelu, vyražený míč však uklidil do brány  pohyblivý Vosa. Škoda, že jsme ještě nevyužili těsně před poločasem dobře zahraný rohový kop.

Druhý poločas měl opět podobenství všech předchozích zápasů, opět individualistické pojetí některých hráčů a naprosté vypadnutí z role. Nutno podotknout, že tomu napomohl soupeř změnou herního projevu. Do hry jsme se na chvíli začali maličko dostávat,  až za stavu 1:2, kdy se Jirka posunul do středu zálohy k Sébovi, bohužel ten řešil vše stejně, individuálním průnikem. Vzešla z toho sice jedna tyč, soupeř však velmi rychle přečetl tyto akce a my jsme se tak dostávali stále více do defenzívy a na míč jsme si sáhli pouze sporadicky a samozřejmě na velmi krátkou dobu. Průběžný výsledek 1:4 byl logickým vyústěním herní situace,  kdy jsme navíc nedokázali čelit soupeřovým fyzicky zdatnějším hráčům. Prapor však začal zdvíhat Vosa, nejprve upláchnul soupeřovým obráncům a korigoval nepříznivý stav, vzápětí ukázal Sebovi jak se dají řešit herní situace a překrásně mu nabídl k zakončení tutovku. Bohužel času na vyrovnání už bylo velmi málo, navíc soupeř z rychlého protiútoku zvýšil v posledních vteřinách na 5:3.

Co dodat? Raději nic, byl to náš po herní stránce nejnepovedenější výkon.