Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - SFK ELKO Holešov 2:10 (1:5) ...

11. 9. 2014

     mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Filip Vrzala - Martin Bobál, Alex Bouc, Matěj Ševčík, Dominik Chytil, Marek Zuzaník, Honza Borovec, Filip Machala, Ondra Mikač, Albert Foldyna, Ondra Štalmach

 

  Branky :   

Borovec 2x

  Komentář :   

Stejně jako fyziologické předpoklady u starších žáků  byly i u mladších znát drobnější postavy . V utkání s Holešovem jsme byli schopni předvádět pasáže, které se přihlížejícím fanouškům – rodičům musely líbit a ve kterých jsme soupeře dokázali přehrát . Na druhou stranu nebyli jsme schopni v obranné činnosti čelit fyzické převaze soupeře , který dokázal zakončovat ze středních a větších vzdáleností. Situace na hřišti pak odpovídala i celkovému stavu skóre. Naši kluci předvedli pěknou kombinační akci, po které už nebyli schopni čelit rychlému přechodu soupeře do útočné fáze a jejímu pohotovému i přesnému zakončení.  To bylo nejvíce v kontrastu s naší snahou, někteří soupeřovi kluci byli doslova za fotbalové zabijáky a to jejich střeleckému umění čelil výborný Filda v bráně. Celkové skóre je sice hrozivé ale máme na co návázat v dalších zápasech, zvláště pak, když se do toho zakousneme i na tréninku..

Jinak v zápase na pozici stopera nám výborně zahrál Martin Bobál , uprostřed pak taky Marek Zuzaník. Vpředu jsme měli Honzu Borovce, který opět nezklamal a svoje šance přetavil  ve 2 góly. Snaha byla zřejmá u všech, ale  u většiny nám docházely fyzické síly, které by nám přinesly další gólové šance i lepší obranou činnost.

Takže pánové teď je to pouze na vás.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář