Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FS Napajedla 3:2 PK (2:0)

1. 6. 2015

          dorost           

  

  Sestava :  

Neubauer, Welyt, Kašný, Pavelka, Kadlík, Machala, Sedláček, Vyoral, Sadil, Štípek, Horák, Kocourek, Slováček, Kuchárek, Mican, Segrado

 

  Branky : 

 

 Pavelka, Kocourek

  Komentář : 

 

První poločas probíhal z obou stran opatrně, herně mělo naše mužstvo určitě mírnou převahu. Asi ve 20′ zahrává Marťa Pavelka přímák, lízne balonem Vláďu Welyta a jdeme do vedení. Hru držíme i nadále, soupeře nepouštíme do žádné gólovky. Do hry se zapojuje Víťa Kocourek a zase to bere na sebe. Po jednom ze závarů před brankou soupeře skvěle přebírá míč, výborně se uvolní ve vápně a je poslán k zemi – penaltu bezpečně proměňuje. Vedeme 2:0 a končí poločas.

Do druhé půle soupeř vstupuje daleko aktivněji a přebírá taktovku hry. Náš tým se s vědomím dvougólového vedení snaží bránit náskok a víceméně nejsme aktivní ve hře do obrany soupeře. Ten nás tlačí a přichází šance Napajedel. Nejprve naši obranu vyškolí nejlepší střelec Napajedel a nedlouho poté neubráníme strandartku a inkasujeme podruhé. Zápas končí a jde se do penalt. První série nerozhoduje a až v KO systému přiděluje našemu mužstvu bod navíc, navrátilec do sestavy po zranění Paťa Kuchárek – Rámos, nevídaně nekompromisním způsobem. Se dvěma body nakonec musíme být spokojeni. Druhý poločas byl z naší strany špatný a soupeř nás přehrál.

Připomínám placení příspěvků – těm, kterých se to týká, treninky Út, Čtv na 16,30 hod.

Fotbalu ZDAR!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář