MU SK Louky - FK Uherský Ostroh 8:0 (3:0)

dorost

Neubauer, Welyt, Pavelka, Kašný, Kadlík, Machala, Sedláček, Vyoral, Sadil, Hasslöcher, Štípek, Kocourek, Segrado, Mican, Janota

Branky :

Štípek 3x, Kadlík 2x, Kocourek, Segrado, Pavelka

S drobnými absencemi (našeho Rámose-Paťu jsme si „šetřili“ na finálovou část sezony) nás čekal domácí duel s posledním týmem soutěže. Ten nastoupil navíc v neúplném složení. V 15′ jej načal kapitán Robert Kadlík- po průniku sám zkušeně zakončil. Ve 30′ překrásný centr Sádi z jedné zakončuje Marťa Štípek. Ještě do půle si přebírá znovu Robert odražený míč a střelou z 20 m zvyšuje na 3:0.

Druhou půli gólově načíná znovu Marťa Štípek střelou z vápna a svůj hattrick uzavírá  po střele o chvíli později - gratulujeme! Do gólových statistik se po průniku do šestnáctky zapisuje i Marťa Pavelka, sedmou branku dává po technickém zakončení Víťa Kocourek a po faulu na něj skore zápasu uzavírá zkušeně proměněnou penaltou Ondra Segrado. Úkol splněn, přijdou mnohem těžší zápasy. Ten následující v sobotu v 10,00 hod v Morkovicích.