Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FC Vsetín 1:4 (0:3) ...

29. 9. 2014

    mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Filip Vrazala, Martin Bobál ,Ondra Štalmach, Matěj Ševčík, Marek Zuzaník, Ondra Kahoun, Martin Drábik, Frederik Cibulka, Ondra Mikač, Albert Foldyna, Honza Borovec

 

  Branky :   

Zuzaník

  Komentář :   

V tomto zápase jsme přivítaly soupeře, který je druhý v tabulce a od začátku to bylo znát, že budeme hrát pod tlakem. První minuty zápasu jsme dokázaly odvracet útoky soupeře s velkým úsilím a snahou neprohrát tento zápas. Soupeř nás převyšoval jak technikou tak fyzicky a především hrou na tělo kde máme velké nedostatky. Určitě si musíme z tohoto vzít poučení a zlepšit především hru tělem. Až ke konci prvního poločasu přišli chvíle soupeře, který nám dal tři branky a tím si ještě zvětšil sebevědomí a poločas dotáhl do vítězného konce.

     Do druhého poločasu jsme nastoupily s tím, že se pokusíme soupeře zaskočit což se nám podařilo a dle mého jsme byly větší polovinu druhého poločasu lepším týmem. Jen velká škoda, že jsme nedokázaly minimum šancí dotáhnout do gólové radosti. Přesto jsme chvílemi předváděly pěkný fotbal, který se musel našim fanouškům líbit. Pak přišla chvíle Marka Zuzaníka kde krásně z dálky zavěsil. Jen je škoda, že to byla jediná střela z dálky za celý zápas. To je dost málo na to, abychom mohli jásat vícekrát. Přesto bylo vidět a kluci to i ukázaly, že umí soupeře rozebrat a dotáhnout šanci, až téměř do vstřelení branky. Nicméně jsme rád, že kluci i za nepříznivého stavu neztratily chuť hrát fotbal a zápas odehrály se vztyčenou hlavou. Pokud, každý celý zápas budeme hrát tak jako druhý poločas věřím, že i týmy s popředí tabulky budou mít problém nás přehrávat.

     Takže kluci hlavu vzhůru. Jedeme dál a do příštího zápasu je třeba vstoupit opět s plným nasazením. Všem klukům chci opět poděkovat za to, že se nevzdávaly a měly chuť hrát, až do konce.

Trenér R. Chytil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář