starší žáci

David Mikulášek- David Dlouhý, Jirka Vyoral, Šimon Hercík, Tom Nezval – Marek Sadil, Sebastián Kuna, David Ševčík, Tomáš Teplý – Marťa Janota, Jirka Štípek - Peťa Teichman, Matěj Banát, Kuba Hönig, Marťa Látal

Branky :

Janota

Vzhledem k postavení  v tabulce si byla obě mužstva vědoma důležitosti tohoto zápasu. V kabině jsme si slíbili, že jdeme do zápasu s vůlí zvítězit. Na hřišti to vypadalo ale úplně jinak a náš výkon byl ještě katastrofálnější než proti Baťovu. Ani ve snu mě nenapadlo, že je něco takového možné. Bohužel někteří si na hřiště vnášejí stále svoji filozofii a v duchu ní si i počínají. Nejkratší a nejrychlejší cestou k soupeřově bráně, bohužel to nefunguje a my se tváříme jako nechápající bobánci, kteří začali před týdnem s fotbalem. Jedna, doslova jedna akce do stávající 15. minuty byla výjimkou z pravidla. Nádherné prostrčení na Marka, nádherná příhra z křídelního prostoru, dokonce slabší nohou, doklepnutí vyraženého míče. Jenomže dál opět temno a hledání. Hra se mírně vyrovnala, ale jen díky tomu, že se Vsetín na chvíli zalekl vyrovnaného stavu. Za chvíli nás opět přitlačil na naší polovinu. Těsně před poločasem pak přišla velmi sporná situace kdy Dava pokryl až na podruhé míč, v té době byla však už na našem malém vápně byla „trma vrma“ a hostující to dokopali až do naší brány. Jestli měl nebo neměl Davča míč pod kontrolou je sporné (on tvrdil, že měl), ale rozhodně byl faulovaný. Co mi říkal rozhodčí nebudu radši rozebírat, je to zbytečné a hlavně má vždy pravdu. Jo možná, kdyby tam byl Gotec … Do kabin šli hosté s vedením 2:1 naprosto zaslouženě. Bylo jasné, že do druhého poločasu musí přijít velké změny. Asi i já jsem měl reagovat změnami  už v průběhu poločasu.

Do druhého poločasu jsme tedy přestavěli hlavně záložní řadu a změny přinesly očekávanou změnu, jejímž nositelem byl hlavně Jirka na středu zálohy. Práci s míčem zlepšil a hlavně zrychlil také Vosa, do hry se dostával více než v prvním poločase už i Mára. Nejenže jsme vyrovnali obraz hry začali jsme se i dostávat do střeleckých příležitostí. Nejprve Mára dvakrát nedotáhl průnik ze strany, poté se Jirka dostal do čisté gólovky, kdy zakončil samostatný nájezd těsně vedle soupeřovy brány a svůj podpis hned nato nechal i na břevně vsetínské branky. Ani jedna z našich akcí neskončila však v bráně, naopak Vsetín z brejkové situace a téměř s konečným hvizdem přidali gól na 3:1. Důležité body tak získal zaslouženě Vsetín.

Ještě, že jsme zlepšili herní projev ve druhém poločase jinak to bylo na odvolání trenéra možná i na mrtvici trenéra. Zápas zachraňoval tentokrát Jirka, takže teď nevím jestli mám být rád nebo ne, … každopádně ano ,…takže Jiří díky.