Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FC Viktoria Otrokovice 11:1 (7:1) ...

29. 10. 2014

    mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Filip Vrazala, Martin Bobál, Ondra Štalmach, Matěj Ševčík, Marek Zuzaník, Dominik Chytil, Ondra Mikač, Honza Borovec, Martin Drábik, Frederik Cibulka, Albert Foldyna

  Branky :   

Zuzaník 5x, Borovec 2x, Drábik 2x, Štalmach, Foldyna

  Komentář :   

Tentokrát jsme na domácí půdě přivítali soupeře, který okupuje poslední místo v tabulce a tak bylo na nás , jak se k tomuto zápasu postavíme. V prvním poločase jsme soupeře nepustili vůbec k ničemu a kluci na 100 % dodrželi stanovené pokyny, které jsme před zápasem řekli, až na pár malých výjimek Marka Zuzi (alias VOJTÍŠEK) a Domči, kteří místy nepochopili, že dodržet pokyny není jen pro srandu, ale ve hře nám to usnadní kombinaci a tím celou hru. Marek i Domča přesto ukázali, že jim skvěle jdou tyto kombinace zahrát a tím připravit gólovou radost v náš prospěch. Přesto všechno není co dodat k předvedenému výkonu všech hráčů v prvním poločase, protože Drábi, Ševča, Berťa, Fredy, Štalmy, Mára, Domča, Bobi, Ondra Mikač, Honza Borovec a v bráně Filda ukázali všem, že skutečně umí zahrát fotbal na který, bych se vydržel dívat celý den.
Druhý poločas mě PÁNOVÉ HRÁČI totálně zklamal !!! Stav zápasu jste si vsugerovalido hlav nad snadným vítězstvím a do druhého poločasu jste vstoupili totálně nenasazení a s velkým chtíčem pro některé dát si taky gól. Gól přijde vždy pokud si takovou situaci připravíme a je úplně jedno jestli ho dá ten nebo onen !!! Abychom si takovou příležitost připravili museli bychom hrát jako v prvním poločase. Snad pouze jedna branka ze čtyř, které padly v druhém poločase , byla takto připravená. Na druhou stranu musím taky všechny pochválit za aktivitu při bránění a odvracení útoků, když se nám nedařilo hru uklidnit tak, aby jsme si soupeře rozebrali tak jako v prvním poločase. Zpět do hry jsme dostali, až 10 minut před koncem druhého poločasu,kdy jak bylo vidět ,jste si uvědomili, že se dá hrát krásný fotbal aniž by nám zkomplikoval naši hru a my se zase mohli ukázat jak umíme hrát líbivý fotbal. Jen bych chtěl dodat pro všechny hráče „kluci pokud na vás pokřikují fanoušci nebo rodiče, aby jste hráli tak nebo onak, prosím snažte se pouze soustředit na to co si říkáme před zápasem a co si nacvičujeme  na tréninku.
 Závěrem chci opět poděkovat VŠEM HRÁČŮM ,kteří opět dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce a tím našim divákům připravit možnost si vyslechnout vítězný pokřik. Pánové ,čeká nás ještě jeden zápas a pokud zahrajeme jako první poločas tohoto zápasu tak si naši fanoušci vyslechnou ještě jeden vítězný pokřik, který bude v tomto roce poslední.
Trenér Renda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář