Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU SK Louky - FC TVD Slavičín 2:6 (0:4) ...

22. 4. 2015

    mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Filip Vrazala, Martin Bobál, Matěj Ševčík, Dominik Chytil, Marek Zuzaník, Honza Borovec, Martin Drábik, Frederik Cibulka, Albert Foldyna, Filip Škoda

 

  Branky :   

 

 Borovec 2x

 

  Komentář :    Na první jarní zápas doma k nám zavítali hráči ze Slavičína. Celý první poločas byl v režii hostů, kde nás ve všem přehrávali. Scházela nám rychlost, kombinace a hlavně chuť od první chvíle dát do zápasu vše. Až na konci prvního poločasu jsme se trochu vzpamatovali a ukázali soupeři, že umíme dost kousat. Jako první zahrozil pumelicí do břevna Martin Drábik a chvíli později zazvonila tyč od Dominika Chytila, kde mu z rohového kopu přihrával Honza Borovec. Štěstí se od nás v těchto chvílích odklonilo na druhou stranu. Pokud, ale budeme hrát na štěstí a nedáme do toho hodně bojovnosti, jako nám v tomto zápase ukázali dva hráči (což je velmi málo) Marek Zuzaník a nejmladší účastník naší sestavy Filip Škoda tak nemůže zápas do konce s tím, že si dáme vítězný pokřik. Takže nám soupeř v prvním poločase nasázel 4 branky a to jsme na tom ještě byli dobře. 

        Druhý poločas jsme zahájili, jako ten první jen jsme nebyli tak odevzdaní jako v prvním poločase a začali jsme hodně kousat rychlých protiútoků. Po malé bouři během hry jsme dopracovali k prvnímu našemu gólu, kdy nádherně dlouhým pasem přes půl hřiště Domča našel Honzu Borovce a ten se nemýlil. Pak jsme zase chvíli hráli zbytečně, zezadu a soupeř cítil, že do nás může bušit. Nic méně jsme obdrželi další dvě branky a mi jsme pouze dokázali vstřelit jen další jednu branku, kterou zařídil opět Honza Borovec. Opakovala se situace, jako ve Slavičíně kde jsme hráli na podzim a to, že dokážeme pořádně zapnout, až druhý poločas. Pokud bychom hráli i v první půli jako v té druhé a ještě proměnili ty dvě tyče, měl by soupeř problém udržet vítězný náskok. Příště snad do toho dáme více úsilí a pokřik si zase osvěžíme.

Trenér Renda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář