Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FC Morkovice 4:2 (2:0) ...

13. 10. 2014

          dorost           

  

  Sestava :  

Neubauer, Kašný, Welyt, Kuchárek, Kadlík, Machala, Pavelka, Sedláček, Sadil, Štípek, Vyoral, Laciga, Slováček, Horák, Mican, Segrado

 

  Branky : 

 

 Vyoral, Sedláček, Sadil, Pavelka

  Komentář : 

První poločas jsme kontrolovali vývoj utkání, dlouho se nám však nedařilo kvalitní zakončení. Až po několikáté standartce udělal Peťa Vyoral dokonalou „rošádu“ v malém vápně a Peťa Sedláček lobem zaskočil brankáře hostů první trefou zápasu. Stále jsme hru kontrolovali a nakonec po parádní akci z levé strany „Sáďa“ výborně našel Peťu Vyorala a vedeme 2:0. Tak končí i poločas.

Druhá půlka pokračovala podobným scénářem a brzy pro nás zápas uklidňuje Marťa Pavelka 3:0. Pokračujeme i po střídáních a výsledkem je gólové zakončení Ondry Sadila 4:0. Za tohoto stavu trochu podceňujeme bránění „rohu“ a kapitán hostů koriguje na 4:1.  Po další standartce nám hosté ještě korigují skóre na 4:2 a zápas končí.

10. kolo soutěže máme za sebou, připsali jsme 3 body a splnili v tomto zápase svou roli. V následujících kolech nás čekají jen soupeři z horní poloviny tabulky a bude to výživné – poslední 3 či 4 kola (předehrávka) sehrajeme – mimo jedno utkání, na hřištích soupeřů.

FOTBALU ZDAR!

Petr Lhotský  

Zdroj: http://skloukydorost.jecool.net/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář