MU SK Louky - FC Elseremo Brumov 6:5 (4:1)

mladší žáci

Ondra Štalmach, Marek Zuzaník, Dominik Chytil, Matěj Ševčík, Albert Foldyna, Martin Drábik , Ondra Mikač, Filip Škoda, Tomáš Lojčík, Frederik Cibulka

Branky :

Chytil 2x, Ševčík 2x, Zuzaník, Škoda

Předposlední domácí zápas jsme přivítali soupeře z Brumova a tabulka nasvědčovala, že bychom měli urvat a nechat všechny body doma. Vzhledem k mé pracovní vytíženosti mě skvěle zaskočil pan Látal kdy po mém příchodu (10min. před koncem prvního poločasu kluci vedli 2:1 a do poločasu ještě další 2 branky přidali. Nemůžu tím hodnotit průběh prvního poločasu, ale překvapivě nám vyšel ten první a ten jak je u nás zvykem druhý poločas. První poločas tedy skončil 4:1 v náš prospěch a vše nasvědčovalo tomu, že ten druhý kluci odehrají v poklidu a tím celý zápas do vítězného konce.

Druhý poločas se nesl v duchu hodně nepřesných přihrávek (na 3 metry !!!) a kličkovaná do soupeře a tím spousta ztracených balónů, které soupeř zužitkoval a trestal nás v podobě gólové radosti. Nutno podotknout, že můžeme být rádi a neinkasovali více gólů, kdy jsme si nedokázali dobře hrajícího kapitána hostí obsazovat natolik, aby neměl dostatek času k zakončení. Z naší strany druhý poločas přinášel spíše obavu o výsledek než hru samotnou. Pasáže, kde jsme hráli fotbal bylo méně jako v prvním poločase a i proto jsme dokázali v druhém poločase vstřelit pouze 2 branky. (Diváci mi po zápase říkali, že jsem měl přijít, až na konec  J J J). Chvíle kdy jsme předváděli opravdu krásný fotbal, jak již bylo psáno, bylo málo, ale moc hezké na podívanou. Pokud by jsme odehráli druhý poločas, tak jak jsme zvyklí věřím tomu, že gólové radosti by bylo mnohem více, ale každý den není posvícení a jsme rádi, že jsme v samotném závěru udrželi výhru 6:5.