MU SK Louky - ČSK Uherský Brod 5:2 (3:1)

mladší žáci

Filip Vrzala, Marek Zuzaník, Martin Bobál, Ondra Štalmach, Matěj Ševčík, Dominik Chytil, Ondra Mikač, Honza Borovec, Martin Drábik,  Frederik Cibulka,Albert Foldyna, Filip Škoda

Branky :

Chytil 2x, Borovec, Škoda, Zuzaník

Na náš poslední domácí zápas sezóny jsme přivítali soupeře z Uherského Brodu. Již samotný začátek nám napovídal možný plný bodový zisk, jelikož kluci hráli jako z partesu a nedávali soupeři žádnou šanci k tomu, aby mohl jakkoli ohrozit naši branku do, které se po sundání sádry vrátil náš jediný gólman Filda. Ihned po svém návratu i, když neměl tolik příležitostí v prvním poločase ukázal svými zákroky, že právem patří k naším oporám. Radost se dívat, když kluci zaštítění jistotou Filipa v bráně předváděli krásný fotbal  ke kterému přispěli třemi brankami v prvním poločase, které vytvořili tak, že bojovali všichni a měli chuť a touhu po vítězství. Na post stopera kde jsme měli taky oporu se nám z brány (předešlých zápasů chystající) postavil Ondra Štalmach, který ač hrál za starší žáky, přispěl svým výkonem ke konečné výhře. Do poločasu jsme obdrželi jednu branku, kde si kluci vybrali slabší chvilku, ale na poločasovém výsledku se nic dalšího již nezměnilo a za stavu 3:1 jsme šli na přestávku

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, kde kluci nic nedarovali soupeři a neustále ohrožovali soupeřovu bránu. Celý zápas, až na pár výjimek kluci konečně pochopili, že když hru zrychlí svými častějšími přihrávkami jde to mnohem snadněji a účelněji než, když se různě snaží tvořit hru sami, kličkováním, které většinou končilo ztrátou míče a tím další námaha ho znovu získat. Pokud by měl Honza Borovec seřízené kopačky tak mohl klidně dát v tomto zápase více gólů jak jeden kdy 3x přestřelil z blízka bránu soupeře. A nebyl jediný, protože další hráči jako Martin Drábik a Martin Bobál tyto střely věrně napodobili a to tak, že stříleli nad bránu místo klidného zakončení k tyči. Pak nadešla chvíle našeho benjamínka Filipa Škody , kdy taky pomohl jak svým důrazem tak ke zvýšení skóre. Opět dobře hrající další z benjamínků v naších řadách Ondra Mikač podpořil svou hrou ze zadních řad zálohu, kde výborně pracovali Berťa Foldyna,Marek Zuzaník,Dominik Chytil a po vystřídání Marťa Drábik , což vypomohlo k dalšímu vstřelenému gólu a tím celkovému uklidnění do našich řad. V druhém poločase jsme ještě po nezdařilém odkopu Dominika inkasovali ještě jednu branku, ale víc jsme již soupeři nedovolili a tím zápas dotáhly do vítězného konce 5:2.  Kluci „VÝBORNĚ“