Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Břest - SK Louky 0:2 (0:1) ...

9. 9. 2014

          dorost           

  

  Sestava :  

Neubauer, Welyt, Kuchárek, Kašný, Kadlík, Machala, Pavelka, Sedláček, Sadil, Vyoral, Štípek, Hasslöcher, Slováček, Mican, Segrado

 

  Branky : 

 

Štípek, Pavelka

  Komentář : 

 V pořadí druhé mistrovské utkání sezony na venkovním hřišti jsme sehráli v Břestu. Náš soupeř byl oslaben po karetních trestech z minulého kola, přesto byla cesta za třemi body složitá.

Do utkání jsme nevstoupili dobře. Chyběl nám pohyb, nabídka při ofenzívě, naopak v defenzivní práci měl soupeř hodně prostoru k přebírání míčů, nebyl důsledně „dostupován“ a měl optickou převahu. Brankovou příležitost ze hry jsme nevytvořili, hrozili jsme pouze ze „standartek“. Po dobře zahraném rohu nás poslal do vedení náš nový kanonýr Marťa Štípek – 37′ 0:1. Tak skončil i první poločas.

 Do druhé půle naše mužstvo vstoupilo s odhodláním získat plný bodový příděl. Hru jsme už řídili, pojišťovací branka však nepřicházela … . Soupeř nás také neohrozil a tak pojistkou se stala až samostatná akce Marti Pavelky pár minut před koncem utkání, kdy po krásném průniku z pravé strany nekompromisně „zavěsil“ svou pověstnou „levačkou“ – 85′ 0:2.

Hra nám trochu „drhla“ – výsledek je však zasloužený. Díky za kolektivní výkon a jedeme dál.

FOTBALU ZDAR!

Petr Lhotský  

Zdroj: http://skloukydorost.jecool.net/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář