dorost

Neubauer, Kašný, Welyt, Kuchárek, Kadlík, Machala, Pavelka, Sedláček, Horák, Štípek, Vyoral, Sadil, Hasslöcher, Švach, Laciga, Slováček

Branky :

Štípek, Sedláček

První poločas zápasu byl z naší strany hodně nepřesný, byli jsme špatní na míči i v kombinaci. Pozitivně se prosazoval z pravé strany zálohy Lukáš Horák, gólovou příležitost jsme ale neměli.

Po změně stran hru očividně oživil svým návratem po zranění Ondra Sadil. Nebál se jít 1 na 1 a po jeho krásně zahraném rohu jdeme do vedení po přesné hlavičce Marti Štípka. Po vstřelené brance dále tlačíme a jeden z dalších rohů, zahrávaný Martinem Pavelkou zakončuje opět hlavou – tentokrát Peťa Sedláček. Vedeme 2:0 a toto vedení už udržíme až do závěrečného hvizdu rozhodčího.

Herně to určitě nebylo ono. Snad jen první polovina 2. půle se blížila našemu projevu z prvních dvou venkovních zápasů jara. Nyní nás čekají 2 domácí zápasy ve třech dnech – snad se zase najdeme a forma přijde.