mladší žáci

Martin Drábik, Matěj Ševčík, Dominik Chytil, Marek Zuzaník, Ondra Štalmach, Honza Borovec, Albert Foldyna, Ondra Mikač, Filip Škoda

Branky :

Borovec 3x, Zuzaník

V tomto kole jsme zavítali k nedalekým soupeřům na Baťov. V domácím prostředí na podzim jsme celek Baťova porazili 4:3 a tak jsme měli reálnou šanci, abychom si připsali nějaké bodíky i v tomto utkání. Chladná sprcha před utkáním v podobě omluvení 3 hráčů napovídala, že bude nutné naordinovat jinou taktiku vzhledem k teplému počasí, které panovalo. Do branky místo nemocného Filipa jsme nasadili Martina Drábika, který ukázal své schopnosti a za celý zápas obdržel pouze jednu branku.

Od začátku zápasu jsme díky tomu, že byl pouze jeden hráč na střídání, zvolili taktiku, aby se kluci v teplém počasí neuhnali hrát zezadu a těžit z dalekého nákopu Marti Drábika směrem k Honzovi Borovcovi, který ukázal, že i z minima umí profitovat a dal takto soupeři v prvním poločase 2 branky. Kluci již po prvním gólu cítili, že se dá vyhrát a z útoků, které Baťov podnikal jim míče sbírali a nepouštěli je do vážného ohrožení naší branky a dál častovali Honzu Borovce přihrávkami pro další vstřelení branky. Baťov nám přeci jen vstřelil jednu branku v prvním poločase kdy Marťa Drábik na míč neviděl. Jinak by střelu mířící k tyči určitě vytlačil mimo bránu. Nic méně to kluci ustáli a dál hráli tak jak jim bylo řečeno a tím jsme měli dostatek sil na to, aby soupeř nemohl skórovat. První poločas tedy skončil 1 : 2 a kluci mohli jít konečně do chládku načerpat další síly.

Druhý poločas jsme opět začali jako ten první ,kdy jsme opět hráli zezadu a tím kdo musel tlačit byl soupeř. Jenže k jejich smůle máme Honzu Borovce, který přidal další branku a tím zkompletoval hattrick. Nebyl čistý , jelikož před tímto třetím gólem skóroval ze skrumáže Marek Zuzaník. Hráči Baťova si s naší hrou a kličkovanou Honzi Borovce nedokázali poradit a tak přišel faul na Honzu, kterého nakopli ve vápně přímo do rozkroku bez balónu a kupodivu , rozhodčí nezapískal penaltu. Vzápětí Ondra Štalmach podobným zákrokem v našem vápně byl oceněn penaltou. To, už naši diváci byli hodně slyšet. Nicméně pohled na ledově chladného Martina Drábika v bráně již avizoval další zkázu , kdy Baťov nedokázal vstřelit gól z této penalty. A tak jsme výsledkem 1 : 4 ukončili toto utkání, které nám připsalo do tabulky další 3 body. Nutno říct, že nám opět vypomáhali hráči ze starší přípravky a to s námi již stabilně hrající Ondra Mikač a dál nám pomohl taky Filip Škoda.

Díky všem hráčům za předvedenou hru a za to, že v tomto zápase dodrželi vše , co jim bylo řečeno do puntíku. Tím jsme si mohli osvěžit vítězný pokřik.