starší žáci

David Mikulášek - Honza Jaroněk, Šimon Hercík, David Ševčík, Martin Janota - Tom Teplý, David Blanař, Marek Sadil, Dan Kolář, - Adam Křek, Sebastián Kuna – Jirka Vyoral, Tom Nezval, Matěj Banát, Petr Teichman, Ondra Štalmach

Branky :

Křek 2x, Jaroněk, Banát

Komentář :   Začátek zápasu na Baťově, snad i celý první poločas si za rámeček určitě nedáme. Nevím, jestli to bylo návratem na umělku, ale naše hra byla plná nepřesností ve středové řadě, malým pohybem v útočné fázi  a doprovázena fatálními chybami v obranné činnosti. Tak vypadal začátek zápasu na Baťově. Soupeř námi nabídnuté šance však nevyužil a skóre zůstalo díky Davčovi nezměněno, my jsme se však nadále trápili, snad jen Séba potvrzoval, že mu tento soupeř sedí a byl trvalým nebezpečím pro soupeřovu obranu i soupeřovu bránu. Jedna z jeho střel orazítkovala dokonce břevno a jeho finální příhry hledaly neustále spoluhráče před bránou, bohužel nám nepřálo štěstíčko ani tam a žádná z nabízených však nebyla využita a stejně jako ty soupeřovy. Poločasový stav 0 : 0 vyjadřoval asi spravedlivě dění na hřišti, ale fotbal podle mého gusta to rozhodně nebyl.

Naštěstí začátkem druhého poločasu bylo zřetelné zlepšení ve všech řadách, bohužel góly ani gólovky nepřicházely. Vinou bylo špatné řešení ve finálních činnostech, neustále jsme si přihrávali a to i v situaci, kdy už zbývalo jen překonat branaře . Vše změnila opakovaná dorážka jako se Slavičínem, tentokrát to však Adam nekompromisně napálil do soupeřovy sítě. Od této chvíle jsme se stali pány na hřišti a přidali postupně další 3 branky. Matěj pohotově z voleje, Honza dalekonosnou střelou a účet uzavřel Adam, který postupoval sám na branaře. I stav 4 0 však nepřinesl úplné uklidnění a kvalitu do herního projevu. Soupeř toho pak využil a se závěrečným hvizdem snížil na konečných 1 :4.

Na jednu stranu jsme předvedli nejhorší výkon v jarní části soutěže, a to včetně přípravných utkání, na druhou stranu nastoupili všichni z lavičky a nutno říci, že nebyli horší od těch v základní sestavě, ale to hlavní, odvezli jsme si 3 body. Velice rád pak pochválím aspoň Sébu, který se snad konečně probral k fotbalovému životu.