MU SFK Holešov - SK Louky 10:0 (4:0) ...

mladší žáci

Filip Vrazala, Martin Bobál, Matěj Ševčík, Dominik Chytil, Marek Zuzaník, Honza Borovec,

Martin Drábik, Frederik Cibulka, Albert Foldyna

Branky :

Odehráli jsme první zápas jarní části na horké půdě v Holešově. Nečekali jsme, že bychom mohli zvítězit, ale mohli jsme překvapit což se nám nevydařilo. Od počátku jsme museli čelit velkému tlaku domácích, kdy nám již v první minutě vstřelili první gól. Po tomto gólu jsme se dokázali snadněji bránit útokům soupeře a chvílemi přehrávat. Až závěr byl pro nás nešťastný, kde jsme obdrželi další 3 branky. Nutno podotknout, že jsme měli pouze jednoho hráče na střídání a teplé počasí nás ještě více unavovalo.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s větším odhodláním upravit skóre, ale po chvíli se ukázalo, že nebudeme na hru soupeře v domácím prostředí stačit. Hráči především, aby šetřili sílu jak jim bylo řečeno chtěli moc a moc něco s výsledkem udělat a pak se již nestačili vracet na svoje pozice a soupeř trestal. Opět musím říct, že kluci neměli možnost častějšího střídání. Přes prohru 10:0 však musím konstatovat, že kluci bojovali, až do konce a chvílemi soupeře přehrávali jen nám v našich šancích chybělo pověstné štěstíčko pro vstřelení branek. Byl to první zápas a my si z něho určitě vezmeme poučení do dalších zápasů.

Díky všem hráčům za předvedenou hru a do dalšího zápasu zdar.