starší žáci

David Mikulášek - Honza Jaroněk, Šimon Hercík, David Ševčík, Ondra Štalmach -  Tom Teplý, David Blanař, Marek Sadil, - Martin Janota, Adam Křek, Sebastián Kuna – Jirka Vyoral, Marťa Látal, Matěj Banát, Tom Nezval, Petr Teichman

Branky :

...

Po Bojkovicích jsme vyšli vstříc i Kunovicím předehráli jsme další zápas KP. Přestože pro mne představují Kunovice jednoho z těžších soupeřů, nerozhodl jsem se k defenzivní taktice ba naopak chtěl jsem hrát co nejvýše na soupeřově polovině.

Kunovice si udržovaly první poločas mírnou převahu, ale výrazněji Davu v naší bráně nezaměstnávali. Výjimkou byl pouze brejk po naší ztrátě na půli Kunovic, bohužel s fatálními následky, inkasovaným gólem. V první fázi se sice Davčovi podařilo vytlačit ze střelecké pozice samostatně postupujícího soupeřova útočníka, po opakovaných dorážkách však skončil míč nešťastně v naší síti. Všechno mohlo být ale úplně jinak, kdyby předtím Vosa proměnil svůj samostatný nájezd.

Druhý poločas jsem doufal, že se silnou podporou větru budeme mít navrch my, ale naše hra ztratila nejen na pestrosti, ale i na přesnosti a byly to spíše Kunovice, které tahaly za delší konec. Přispěla k tomu i velmi přísná penalta, kdy soupeřův útočník spadl v téměř statickém postoji. Od této chvíle nebylo o soupeři pochyb a Kunovice svoji psychickou výhodu proměnily ve třetí gól. Ten padl opět z penalty po nepochopitelném zkratu naší jediné brankářské jedničky, která si na 3 obdržené góly nepřipsala snad žádný výrazný zásah.

0:3 na půdě Kunovic, na průběh hry je to snad moc. Co mě však mrzí, že jsme ani nevrčeli, natož tak kousnout, snad jen Šimon prokazoval, že prohrává velmi nerad.