Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU FK Kunovice - SK Louky 2:3 PK (1:1)

9. 5. 2015

    mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Filip Vrazala, Martin Bobál, Ondra Štalmach, Matěj Ševčík, Dominik Chytil, Albert Foldyna, Ondra Mikač, Filip Škoda, Marek Zuzaník

  Branky :   

 Zuzaník 2x   penalty ( Chytil, Zuzaník, Štalmach)

  Komentář :     

V předehrávce jsme zavítali na horkou půdu do Kunovic. Nad soupeřem jsme v domácím prostředí na podzim zvítězili 4:2 a byla tak velká šance, že o body obereme Kunovice i tentokrát. Těsně před odjezdem se nám omluvil Honza Borovec, který nám opět chyběl pro hru vepředu. Pokud je však někdo nemocen tak se nedá nic dělat a my se s tím musíme vždy vyrovnat. Pak ještě chyběl Martin Drábik, který by se uplatnil svým důrazem a omluven byl taky Frederik Cibulka, takže jsme měli opět pouze jednoho na střídání. Ze začátku jsme čelili velkému tlaku domácích, ale postupem času se nám dařilo hru vyrovnat a uklidnit po střelení první branky v zápase Markem Zuzaníkem, který skóroval hlavou po výborně zahraném rohovém kopu od Dominika Chytila. Utlumení domácí nám po nešťastné minele Ondry dali vyrovnávací gól a tím taky skončil první poločas, který jsme odehráli  v deštivém počasí.

        Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním tento zápas dotáhnout do vítězného konce. Během začínající druhé půle jsme byli tak trochu mimo a postupem času začali konečně nabírat na obrátkách a vyrovnávat hru. Tentokrát to byl však soupeř, který nás zabrzdil díky vstřelené brance. S tím, že prohráváme, se kluci nehodlali smířit a začali makat nahoru-dolů s myšlenkou vyrovnat zápas nebo ho dotáhnout do vítězného konce. Výborně nám druhý poločas zahrál na pravé záloze Albert Foldyna, který makal tam a zpět a ještě stihl vypomoci v obraně hrajícímu Matějovi Ševčíkovi, který neměl zrovna svůj den. S přibývajícím časem se nám zkracovala vidina remízy či vítězství, ale na konec jsme se dočkali, když po pár dorážkách před domácí bránou se z orientoval Marek Zuzaník a dal svůj druhý gól a tím vyrovnal na 2:2 a mi se mohli radovat přinejmenším z jednoho bodu jelikož v závěru jsme odolali opět velkému tlaku domácích. Určitou naději na další bod nám dávali penalty.

       Na penalty jsme vyhráli los a mohli si určit, kdo bude kopat jako první a tak jsem se po dohodě s hráči rozhodl, že to budeme právě mi, kdo začne souboj o další bod do tabulky. Jako první šel kopat Domča Chytil a krásně umístěnou střelou proměnil 0:1. Následně se štěstím o tyč srovnali domácí na 1:1. Jako druhý nastoupil Mára Zuzaník a taktéž výborně umístil a stav byl v tu chvíli 1:2. Následná penalta domácích byla pro domácí pohromou, jelikož náš Filda výborně vystihl směr a vytěsnil střelu mířící přesně k tyči mimo bránu. Jako třetí šel na penaltu a mohl rozhodnout Ondra Štalmach a taky se nemýlil a výborně umístil a stav v tu chvíli byl 1:3 a soupeř již rezignoval, protože věděl, že i poslední proměněná penalta znamená další ztrátu bodu.

Opět a rád musím všem hráčům poděkovat, i když nebyli někteří ve své kůži a přesto dokázali zabojovat.

Trenér Renda    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář