mladší žáci

Filip Vrazala, Martin Bobál, Ondra Štalmach, Matěj Ševčík, Dominik Chytil, Albert Foldyna, Ondra Mikač, Filip Škoda, Marek Zuzaník

Branky :

Zuzaník 2x   penalty ( Chytil, Zuzaník, Štalmach)

V předehrávce jsme zavítali na horkou půdu do Kunovic. Nad soupeřem jsme v domácím prostředí na podzim zvítězili 4:2 a byla tak velká šance, že o body obereme Kunovice i tentokrát. Těsně před odjezdem se nám omluvil Honza Borovec, který nám opět chyběl pro hru vepředu. Pokud je však někdo nemocen tak se nedá nic dělat a my se s tím musíme vždy vyrovnat. Pak ještě chyběl Martin Drábik, který by se uplatnil svým důrazem a omluven byl taky Frederik Cibulka, takže jsme měli opět pouze jednoho na střídání. Ze začátku jsme čelili velkému tlaku domácích, ale postupem času se nám dařilo hru vyrovnat a uklidnit po střelení první branky v zápase Markem Zuzaníkem, který skóroval hlavou po výborně zahraném rohovém kopu od Dominika Chytila. Utlumení domácí nám po nešťastné minele Ondry dali vyrovnávací gól a tím taky skončil první poločas, který jsme odehráli  v deštivém počasí.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním tento zápas dotáhnout do vítězného konce. Během začínající druhé půle jsme byli tak trochu mimo a postupem času začali konečně nabírat na obrátkách a vyrovnávat hru. Tentokrát to byl však soupeř, který nás zabrzdil díky vstřelené brance. S tím, že prohráváme, se kluci nehodlali smířit a začali makat nahoru-dolů s myšlenkou vyrovnat zápas nebo ho dotáhnout do vítězného konce. Výborně nám druhý poločas zahrál na pravé záloze Albert Foldyna, který makal tam a zpět a ještě stihl vypomoci v obraně hrajícímu Matějovi Ševčíkovi, který neměl zrovna svůj den. S přibývajícím časem se nám zkracovala vidina remízy či vítězství, ale na konec jsme se dočkali, když po pár dorážkách před domácí bránou se z orientoval Marek Zuzaník a dal svůj druhý gól a tím vyrovnal na 2:2 a mi se mohli radovat přinejmenším z jednoho bodu jelikož v závěru jsme odolali opět velkému tlaku domácích. Určitou naději na další bod nám dávali penalty.

Na penalty jsme vyhráli los a mohli si určit, kdo bude kopat jako první a tak jsem se po dohodě s hráči rozhodl, že to budeme právě mi, kdo začne souboj o další bod do tabulky. Jako první šel kopat Domča Chytil a krásně umístěnou střelou proměnil 0:1. Následně se štěstím o tyč srovnali domácí na 1:1. Jako druhý nastoupil Mára Zuzaník a taktéž výborně umístil a stav byl v tu chvíli 1:2. Následná penalta domácích byla pro domácí pohromou, jelikož náš Filda výborně vystihl směr a vytěsnil střelu mířící přesně k tyči mimo bránu. Jako třetí šel na penaltu a mohl rozhodnout Ondra Štalmach a taky se nemýlil a výborně umístil a stav v tu chvíli byl 1:3 a soupeř již rezignoval, protože věděl, že i poslední proměněná penalta znamená další ztrátu bodu.

Opět a rád musím všem hráčům poděkovat, i když nebyli někteří ve své kůži a přesto dokázali zabojovat.