Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU FC Vsetín - SK Louky 6:2 (4:0)

11. 5. 2015

    mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Ondra Štalmach,Martin Bobál,Matěj Ševčík, Dominik Chytil,Marek Zuzaník, Honza Borovec, Albert Foldyna, Ondra Mikač, Honza Sochora,Filip

  Branky :   

 Zuzaník , Škoda

  Komentář :     

V tomto zápase jsme zavítaly na horkou půdu do Vsetína posíleni dalšími hráči starší přípravky Honzou Sochorou a Tomášem Ujčíkem. A dalšími hráči starší přípravky již s námi delší dobu hrající Ondra Mikač a Filip Škoda. Máme zraněného a dlahou ozdobeného gólmana Fildu Vrzalu, tak jsem se rozhodl do brány postavit unaveného Ondru Štalmacha, který odehrál zápas před námi ,se staršími žáky. Ondra měl pár výborných zákroků avšak vzhledem k častým útokům, které soupeř podnikal v prvním poločase drtivým tlakem a zaslouženě odnesl do kabin náskok v podobě 4 gólů.

       Druhý poločas jak se opět ukázalo, umíme zahrát vždy lépe a od samého začátku, kdy jsme trochu zamíchali sestavou soupeře udržovali v neustálém střehu. Nutno zopakovat, že naši mladší spoluhráči nám ukázali, že umí hrát pěkný fotbal a makat tam i zpět. Soupeře jsme postupem času čím dál více tlačili a chyběl nám pouze klid u zakončení. Na druhé straně v zádu, nám výborně na pozici stopera zahrál Honza Borovec, kde měl soupeř minimum šancí, ze kterých vytěžil další gól na 5:1. Po tomto obdrženém gólu jsme se konečně dočkali i my, kdy poprvé skóroval Marek Zuzaník. Pak přišla ještě jedna chvíle soupeře kdy jsme nedokázali bezpečně odkopnout míč a soupeř nám dal šestý gól. Do konce zápasu jsme se dočkali ještě jednou, kdy Domča Chytil krásnou uličkou vybídl Filipa Škodu a ten se nemýlil a stav utkání uzavřel na 6:2.

 

Trenér Renda

 

Díky všem hráčům za předvedenou hru a do dalšího zápasu zdar.