Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU FC Viktoria Otrokovice - SK Louky 3:5 (0:3)

8. 6. 2015

      starší žáci       

  

  Sestava :  

David Mikulášek - Honza Jaroněk, Jirka Vyoral, Martin Janota - David Ševčík -Tom Teplý, David Blanař, Dan Kolář, - Adam Křek, Sebastián Kuna, David Dlouhý – Šimon Hercík, Marek Sadil, Matěj Banát, Petr Teichman, Tom Nezval

 

  Branky :    

 

 Sebastián Kuna, David Blanař, vlastní, Tom Teplý, Adam Křek

  Komentář :  

 Vím, že se opakuji, ale opět jsme šli do existenčního zápasu, na konci kterého ale mohla být tentokrát vyřešena tajenka našeho setrvání, či nesetrvání v soutěži. Po čase mohla vyběhnout nejsilnější možná sestava, ve které dostal příležitost minule aktivní Dava Dlouhý.

 Počátek zápasu byl celkem vyrovnaný, ale postupně začali naši kluci přebírat iniciativu a zaměstnávat soupeřovu obranu i brankaře. Zvlášť aktivní byli Adam ze Sebou, kteří předvedli v tomto zápase svoji nejlepší partii jara. Adam svým pohybem neustále rozbíjel celistvost soupeřovy obrany, neustále se nabízel do kombinace. Na druhou stranu Seba strašil soupeřovy obránce svými průniky do velkého vápna. Po jednom takovém si řekl hodně hlasitě o penaltu, když jej obránce Viktorky poslal, podle mne, nedovoleně na zem. Penalta se kopala ale až po ruce domácího obránce. Místo Ševči si vzal zodpovědnost na svá bedra Adam, bohužel ani on naši druhou penaltu v sezóně neproměnil. Naštěstí díky nejrychlejší reakci vrátil míč do sítě Séba. Pár okamžiků na to zakončil pěknou kombinaci na druhé straně Blany. Řešení trošku kostrbaté, ale míč si do sítě cestu našel. No a o třetí gól se postarali po dobře zahraném rohu sami domácí. V té době jsme v pohodě kontrolovali hru a dotáhli poločas na zasloužených a zároveň pro nás hodně pohodových 3:0.

Druhý poločas začal v podobném duchu, a to i přes to, že domácí snížili šťastně na 1:3 přímo z rohového kopu. V rychlém sledu následovala dorážka Toma Teplého a opětovné odskočení na 3 góly. Bohužel stejně rychle nás pak připravili o pohodu i domácí snížením na 2:4, naše početná lavička si tak musela zase sednout a domácí začali tentokrát postupně vstávat z popela a velmi šturmovat do útoku, kam začali přesouvat téměř veškerou svoji kvalitu. Výsledkem bylo snížení po nešťastné teči na 3:4, a na kterou Dava nemohl reagovat. No a potom přišla i jedna infarktová situace v podobě těžkého závaru před naší bránou. Na naší straně stáli v ten okamžik všichni svatí, na druhou stranu jsme měli několik příležitostí jak znovu odskočit domácím. Nakonec až ta Adamova, kdy využil výborného presingu k získání míče a následně potvrdil i svoji střeleckou pohodu, znamenala definitivu výsledku, nebo jak říká klasik, udělala tečku za tím naším případem. Konečně jsme mohli slavit záchranu a podtrhnou tak naše dobré jarní výsledky, které jsou trnem v oku funkcionářům či trenérům zatím nejmenovaného oddílu, o tom však později.

Petr L .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Trnem v oku Vsetínu :-o

(Patapuf, 8. 6. 2015 14:42)

Jen se to trenére nebojte říci naplno. Osočil vás člověk ze Vsetína na stránkách Vsetína v jednom z příspěvků! Oni jsou vůbec zvláštní případ. Když vyhrávají to jsou jejich stránky plné oslavných článků a příspěvků, jakmile ale prohrají, tak ticho po pěšině. Chvála je hezká, ale kritika a sebekritika se na Vsetíně moc nenosí. Aby se ale tam kluci ušatí nedivili, až se svými "superročníky" budou hrát možná pouze krajskou soutěž :-) :-) :-)