MU FC Viktoria Otrokovice - SK Louky 1:9 (1:4)

mladší žáci

Filip Vrzala, Martin Drábik, Dominik Chytil, Marek Zuzaník, Ondra Štalmach, Honza Borovec, Albert Foldyna, Ondra Mikač, Filip Škoda, Frederik Cibulka, Martin Bobál, Tomáš Lojčík

Branky :

Zuzaník 5x, Borovec 2x, Drábik 2x

Předposlední zápas jsme zavítali k nedalekému soupeři do Otrokovic. Za velmi teplého počasí jsme do zápasu vstupovali, jako favorité, jelikož Viktorka okupuje poslední místo tabulky a při domácím vzájemném zápase jsme dokázali vyhrát 11:1. I přesto úplný začátek nasvědčoval, že to nemusí být tak jednoduché jak jsme si představovali, až Marek Z. vstřelil první branku a tím jakési uklidnění pro naši hru. Do konce poločasu ještě Marek přidal další 2 branky, které mu výborně nachystali ostatní hráči v týmu. Martin Drábik ještě skóre prvního poločasu z naší strany navýšil na 4 branky. Jednu branku jsme při tom obdrželi z rohového kopu kde se hráči namísto vrácení a sledování hry potáceli téměř na půlicí čáře a nestihli si obsadit volně hlavičkujícího soupeře při rychlé rozehře soupeře. Za stavu 1:4 tak skončil poločas a kluci se mohli schovat na chvíli do chládku.

Druhý poločas jsme začali aktivně, kde jsme se dostávali snadněji k bráně soupeře. Celé mužstvo pracovalo tak jak jsme si řekli již před zápasem. Samozřejmě vždy se najde a taky stane chyba a nejde zahrát vše na 100%, ale důležitější bylo, že další snaha po nezdaru byla doháněna další snahou vše napravit. Celý tým hrál výborně a jsem rád, že se nikdo nesnažil kombinovat sám a tím z ostatních dělat stojící kuželky. Honza Borovec, kdy v prvním poločase neproměnil 2 tutovky se dočkal a dal 2 branky během druhého poločasu. Další branku ještě přidal Martin Drábik a 2 branky dal ještě Marek Zuzaník a tím uzavřel svůj účet vstřelených branek za tento zápas na celkem 5. Opět se ukázalo, že  naši mladší spoluhráči ze starší přípravky umí a mají chuť hrát fotbal, jelikož jejich výkony napomáhají celému týmu a tím i k celkové hře. Ještě se připravíme na poslední zápas této sezóny a to v neděli 14.6.2015, kde zavítáme do Rožnova doufám pro další body do tabulky J .

Trenér Renda

Sdělení  rodičům :

1.    Chtěl bych požádat ti co ještě nemají zaplaceny příspěvky o jejich doplacení mě osobně.

2.    V neděli po návratu z Rožnova poprosím, aby kluci ještě vydrželi na hřišti v Loukách, kde pro ně bude nachystáno občerstvení (cigáro z udírny, kofola, zmrzlina atd.) Pokud kluci budou mít ještě chuť tak si mohou ještě mezi sebou začutat  J.

Díky všem hráčům, kteří se podíleli na dalším vítězství a přeji do dalšího zápasu, opět takovou chuť do hry jako v tomto zápase.