Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU FC TVD Slavičín - SK Louky 4:1 (1:0) ...

12. 9. 2014

     mladší žáci     

 

  Sestava :  

 Filip Vrzala - Martin Bobál, Matěj Ševčík, Dominik Chytil, Marek Zuzaník, Ondra Štalmach, Honza Borovec, Filip Machala, Ondra Mikač, Martin Drábik, Frederik Cibulka

 

  Branky :   

Zuzaník

  Komentář :   

Soupeř budil respekt už před začátkem utkání svojí početností., v průběhu utkání pak i obdiv svým herním projevem a to včetně malých prcků, kteří předváděli své umné fotbalové dovednosti. Stejně jak v minulém ročníku se mi herní projev mladších žáků Slavičíma moc líbil.

A co naši kluci. V začátku utkání to vypadalo skvěle. Poctivý návrat do obrané fáze, rychlá přechodová fáze, snad jen trochu štěstíčka a pohotovost při zakončení zabránily tomu abychom nešli v začátku utkání do vedení. Do šancí se dostával nejen Honzík na hrotu, ale i další kluci měli šanci skórovat. S přibývající časem však naše aktivita uvadala jako květinky v horkém letním počasí. To soupeř už začal testovat Fildu v bráně dalekonosnými bombami a těsně před poločasem se mu to i povedlo. Škoda toho, ale už poločasový hvizd rozhodčího znamenal pro kluky vysvobození, neboť někteří už šlapali vodu.

Druhý poločas to jen potvrdil a tak jsme bojovali nejen s kvalitním soupeřem ale i sami se sebou. Logickým vyústěním pak byly přibývající góly v naší bráně. My už zkoušeli uspět jen po rychlých brejcích, což se nám jedenkrát povedlo. Bylo to jen jedenkrát, ale stálo to za to. Opět rychlá kombinace a přechod do finální fáze, nádherná finální příhra Honzíka a nekompromisní Markovo zakončení.

Pochvala patří klukům za velkou snahu, zatlé zuby na pokraji vyčerpání. Sami však opět vidíme, že nás čeká moc a moc práce ve vylepšení herních dovedností ale hlavně ve vylepšení fyzické připravenosti, kterou zlepšíme lepším přístupem a docházkou  na trénincích.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář