Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 26. 9. 15:30 hod.

SK Louky - Kostelec

Muži "B"

NE 27.9. 12:30 hod.

SK Louky - Napajedla "B"


2. DOROST příští utkání :

SO 26. 9. 10:00 hod.

SK Louky - Rožnov p. R.


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Luhačovice "B" 

3:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Halenkovice

1 : 7 (0:4)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

Baťov - SK Louky

2 : 1 PK (1:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU FC TVD Slavičín - SK Louky 3:1 (2:0) ...

10. 9. 2014

      starší žáci       

   

  Sestava :  

 David Mikulášek-Tom Nezval, Jirka Vyoral, Šimon Hercík, David Dlouhý – Martin Látal, Sebastián Kuna, David Ševčík, Tom Teplý – Jirka Štípek, Marťa Janota – Peťa Teichman, Ondra Štalmach

 

  Branky :     Látal Marťa

 

 

  Komentář :  

 

Do Slavičína odjížděla značně prořídlá sestava. Do kolonky absencí k Matěji Banátovi, Markovi Sadilovi, Kubovi Hönigovi, přibyl i na poslední chvíli i Honza Jaroňek.  Adama, který je ve Zlíně na hostování už ani nepočítám. Svoji premiéru si naopak neočekávaně odbyl Tom Nezval. Vzhledem k jeho dvouměsíční fotbalové pauze místo opatrného oťukávání absolvoval ale velmi, velmi ostrý start. Všeho všudy 12 lidí plus z mladších žáků krátce zaskakující Ondra.

Začátek zápasu nevypadal moc uspořádaně, oba soupeři se herně spíše hledali a šancí, vlastně už i střelby, bylo jako šafránu.  Jako blesk z čistého nebe pak přišla akce domácích a pohotové i krásné zakončení na 1:0. Po gólu ve vlastní bráně začali kluci konečně přidávat plyn a poměr sil na hřišti se začal rychle měnit. Vypracovali jsme se několik střeleckých příležitostí, z nichž ta první , Sébova rána z hranice vápna zatřásla tyčí Slavičínské brány. Vzápětí vyškrábl brankař domácích jeho střelu od druhé tyče. Další akce nevyústily ve 100%-ní šance, ale v tento okamžik měla naše hra aspoň nějakou kvalitu. Bohužel ve 20. minutě musel odstoupit ze hry Tom, který má problémy s vazy v koleně a naše ofenzivní hra se okamžitě vytratila, protože střídající Tajchi ho nedokázal rovnocenně nahradit.

Situace na hřišti se tak začala měnit zpět ve prospěch domácích k čemuž přispěla naše chyba a druhý gól v naší síti. Po několikáté znovu opakuji, že náhra na jeden metr nic neřeší, zvláště pak ve vlastním velkém vápně a pod tlakem soupeře.

Ve druhém poločase se převaha slavičínských ještě zvýraznila , neboť naše herní pilíře začaly hrát zcela individuálně , takže ztráty míče způsobené technickými nedostatky jedněch navazovaly na ztráty způsobené individualistickým pojetím dalších. Pokud si kluci dali říct, rychlou kombinací více po šířce si bez problémů připravili dobré pozice k finální příhře, bohužel ani tyto akce nedospěly do finální části a navíc byly to jen ojedinělé vyjímky. Celá naše hra a přístup tak logicky vyústila ve třetí gól v naší síti. My jsme už jenom korigovali Marťou Látalem na přijatelných 3:1.

Slavičín vyhrál zaslouženě, my jsme tentokrát na body nedosáhli, bohužel tomu mohlo být úplně jinak, to bychom však museli zopakovat výkon proti Holešovu. Naše hra byla tentokrát pro mne zklamáním a pochvala nemůže tudíž patřit nikomu.

Petr Látal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář