Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU FC Rožnov - SK Louky 2:8 (0:4)

16. 6. 2015

    mladší žáci     

 

klikni pro zvětšení

 

  Sestava :  

 Filip Vrzala, Matěj Ševčík, Dominik Chytil, Marek Zuzaník, Albert Foldyna, Martin Drábik, Frederik Cibulka, Ondra Mikač, Filip Škoda

 

  Branky :   

 Zuzaník 4x, Drábik 2x, Chytil 2x

  Komentář :     Na poslední zápas sezóny jsme vyrazili do vzdáleného Rožnova pod Radhoštěm za velmi teplého počasí a jenom v devíti, jelikož se nám nahromadila u některých nemoc a Marťa Bobál, který byl mimo domov. I s tímto se však kluci dokázali vyrovnat a již v kabině kde se chystali bylo znát, že chtějí odjíždět domů jako vítězové a tím završit dle mého úspěšnou sezónu.

     Již od prvních minut bylo jasné kdo bude určovat tempo a vývoj hry.Soupeře jsme nepouštěli do žádných akcí a tak si mohl Filda v bráně zívat a čekat, až na něj přijde řada, aby svými kousky podržel svůj tým. Na druhém konci ve předu svou důraznou hrou na tělo ustavičně zaměstnával obranu soupeře Martin Drábik a výborně se doplňovali s Dominikem a Markem kde chvílemi soupeř nevěděl kde se zrovna hraje. V záloze tentokrát dobře zahráli Matěj s Frederikem a Škoďákem. Obranu zajišťovali Berťa s Ondrou a na postu stopera se střídající Dominik+Marek a v závěru zápasu Martin. Náš první gól vstřelil Mára a od té chvíle soupeř, už vůbec nevěděl co na nás zahrát. A tak jsme ještě do prvního poločasu vstřelili ještě další 3 branky, které zařídili Marek,Martin a Dominik a mohli jsme konečně v tom horku na chvilku odpočinout.

      Do druhého poločasu jsme nastoupili stejným způsobem a netrvalo dlouho a vstřelili jsme další branku. Pak jsme malinko polevili a soupeř nám dal gól kde se obrana neorientovala na 100%. To jsme si nenechali líbit a vstřelili jsme šestý gól. Na chvíli se dostavila do našich řad únava z horoucího počasí a díky tomu trochu polevili a taky nám dopomohl soupeř tím, že měl nachystán pouze jeden míč a tak při každém zakopnutí do autu jsme volně pro něj dokráčeli a tím načerpali trochu sil. Během našeho odpočinkového programu než jsme nabrali dech nám soupeř opět vstřelil branku. A to jako kdyby píchnul do vosího hnízda a kluci začali opět makat a díky tomu, že si soupeře dokonale rozebrali svou poziční hrou a rychlými přihrávkami tak soupeř již rezignoval a my jsme přidali ještě další dvě branky po nádherných akcích. Tímto taky skončil druhý poločas a my tím vyhráli 8:2 v náš prospěch a v kabině mohl zaznít vítězný pokřik.

      Jsem rád, že kluci opět nezklamali a k mému odchodu s pozice trenéra dotáhli zápas do vítězného konce. Nemohu jinak, ale pracovní vytíženost mi dále nedovolí se zavázat k tomu, abych vedl dál mladší žáky či jiný celek. 

Díky všem  hráčům, rodičům a trenérům, kteří mi v mé nepřítomnosti vypomohli během sezóny.

 

Trenér Renda

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky MU 14.6. FC Rožnov - SK Louky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář