Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU FC Koryčany - SK Louky 2:4 (2:3) ...

13. 4. 2015

          dorost           

  

  Sestava :  

Neubauer, Welyt, Kašný, Kuchárek, Kadlík, Machala, Pavelka, Sedláček, Štípek, Vyoral, Kocourek, Horák, Slováček, Švach, Laciga, Křek, Segrado

 

  Branky : 

 

 Sedláček 2x, Vyoral, Kocourek

  Komentář : Druhý mistrák jarní sezóny nás zavedl do Koryčan. Tamní mužstvo vyniká velkou produktivitou v ofenzívě, zároveň je však prostupné v obraně. V každém případě velmi těžký soupeř, zvláště v domácím prostředí. V tabulce soutěže měl bodový náskok – se zápasem navíc proti nám.

Hned od začátku byl zápas najetý velmi svižně. Rozhodčí hru pouštěl a ta měla spád. Už v 5′ se dostává ke střele z pravé strany Peťa Sedláček a po nekompromisním  zakončení vedeme 1:0. Soupeř však brzo srovnává po zaváhání naší defenzívy. Hra se přelévá ze strany na stranu a po překrásném centru Marti Štípka si balon přebírá Peťa Vyoral a velmi zkušeně zakončuje (1:2). Soupeř však taky šlape a po nedůrazu ve středu obrany zase srovnává skóre. Do poločasu si však po vlastním napadání domácí obrany vybojuje míč Víťa Kocourek a po samostatném zakončení nás potřetí v 1. půli posílá do vedení 3:2.

V poločase tušíme, že zdaleka není vyhráno. Do druhé půle jde domácí tým s podporou větru a chvílemi je v naší šestnástce hodně rušno. Tom Neubauer však spolehlivě stahuje míče a obrana tlak nakonec ustojí. Těsně před koncem utkání nakonec pečetí skóre zápasu opět Peťa Sedláček a naše jarní jízda přidává další 3 body z venkovního hřiště. Díky za výkon i branky a body! Jen tak dál.

FOTBALU Zdar.

 

Zdroj: http://skloukydorost.jecool.net/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář